iOSPodróże i transportInne aplikacje dla kierowcówAuto Katalog SAMAR
Auto Katalog SAMAR ikona

Auto Katalog SAMAR

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auto Katalog SAMAR to aplikacja dająca dostęp ogromnej bazy danych technicznych większości oferowanych w Polsce samochodów. Katalog może być prezentowany w sposób tradycyjny lub w postaci siatki umożliwiającej bezpośrednie porównanie wybranego parametru z parametrami aut konkurencyjnych z tego samego segmentu, lub z zupełnie innych półek rynkowych. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby porównać niewielkie auto miejskie z dużym SUV-em lub limuzyną – wszystko zależy od wyobraźni lub wymagań użytkownika.

Ponadto w Auto Katalog SAMAR mamy do dyspozycji zunifikowaną listę wyposażenia standardowego oraz opcjonalnego dla każdej wyróżnionej przez producenta konfiguracji, jak również zaawansowaną wyszukiwarkę samochodów, która bazuje na opracowanym przez IBRM SAMAR podziale segmentacyjnym rynku. Możemy zatem wyszukać auto według bardzo konkretnych kryteriów. W narzędziu znajdziemy również jednolity konfigurator dla wszystkich marek. Wykorzystuje on logikę producenta, odwzorowując zależności i wykluczenia występujące pomiędzy elementami wyposażenia. Przykładowo wybierając pakiet wyposażenia, nie możemy zrezygnować z jednego elementy składowego, jeśli wybierzemy podstawowy system audio, nie będziemy mogli dokupić zestawu głośników itp.

Bardzo cennym dodatkiem jest również obszerny materiał zdjęciowy, w tym także zdjęcia przygotowywane obecnie przez IBRM SAMAR w warunkach studyjnych. Są to autorskie fotografie przedstawiające auto w wielu ujęciach, jak również widok 360 stopni, dzięki któremu możemy niemal dowolnie ustawić auto. Ciekawostką jest między innymi fotosuwak, który pozwala na bezpośrednie porównanie dwóch modeli.

Narzędzie jest w sposób ciągły rozwijany i niemal z tygodnia na tydzień pojawiają się nowe materiały, auta, konfiguracje itp. To narzędzie cenne nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale również dla potencjalnych klientów, firm oraz dealerów. Możliwość przedstawienia wielu aut w tym samym środowisku jest idealnym sposobem na bezpośrednie porównanie wielu rynkowych ofert.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań103
Data aktualizacji10 sie 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Auto Katalog SAMAR ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)