WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiAuto-Tune Evo VST
Auto-Tune Evo VST ikona

Auto-Tune Evo VST6.0.9.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Auto-Tune Evo VST jest wtyczką VST, dzięki której użytkownik otrzymuje możliwość korygowania problemów intonacyjnych i czasowych (zarówno wokalu, jak i instrumentów solowych) bez utraty jakości.

Przed rozpoczęciem pracy możemy wybrać głos/instrument, bazową skalę muzyczną, klucz tonacji i model gardła wokalisty. Co istotne, Auto-Tune Evo VST może być wykorzystywany do postprodukcji, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by używać wtyczki, korygując ścieżkę audio w czasie rzeczywistym (np. podczas występów na żywo).

Osoby, które zdecydują się na pracę w trybie korekcji graficznej będą mogły za pomocą Auto-Tune Evo VST ręcznie poprawiać jakość dźwięków. Na uwagę zasługuje również fakt, że wtyczka świetnie radzi sobie z odbieraniem danych MIDI pochodzących z kontrolerów MIDI lub ścieżek programowego sekwencera MIDI (pozwala to na generowanie skali); możliwe jest również przechwytywanie nut z MIDI (tutaj z kolei pojawi się opcja wyboru skali korekcji tonacji).

Auto-Tune Evo VST jest kompatybilny z następującymi programami: Cubase, Nuendo, Studio One, Sonar, Audition i FL Studio.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85 759
Data aktualizacji20 lut 2019
Rozmiar pliku26.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Auto-Tune Evo VST ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)