WindowsNarzędziaInne narzędziaAuto Window Manager
Auto Window Manager ikona

Auto Window Manager1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Auto Window Manager to ciekawe narzędzie do zarządzania otwartymi oknami w systemie operacyjnym Windows.

Za sprawą Auto Window Manager możemy dostosować sposób wyświetlania poszczególnych okien wedle własnych preferencji. Niektóre z nich mogą być wyświetlane na górze, a inne, mniej potrzebne, po zminimalizowaniu zostaną umieszczone w zasobniku systemowym, dzięki czemu nie będą zabierać miejsca na pasku zadań, ale w każdej chwili „wywołamy je” bez konieczności szukania ich na dysku twardym komputera.

Auto Window Manager pozwala zatem na określenie zasad uruchamiania dla poszczególnych okien, ale na tym nie koniec, bo istnieje również możliwość zdefiniowania ich wyglądu (np. nadanie im określonej przezroczystości).

Warto dodać, że Auto Window Manager integruje się z Eksploratorem Windows, co sprawia, że opcje tego narzędzia są dostępne w menu kontekstowym.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań164
Data aktualizacji2 paź 2018
Rozmiar pliku0.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Auto Window Manager ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)