AutoCAD 2011 już w polskiej wersji językowej

AutoCAD 2011 już w polskiej wersji językowej

04.05.2010 12:42

Do sprzedaży wprowadzono polską wersję językową programu AutoCAD 2011. To aplikacja przeznaczona do komputerowego wspomagania projektowania w 2D i 3D.

O światowej premierze AutoCAD 2011 informowaliśmy pod koniec marca. Firma Autodesk wprowadziła sporo zmian w swojej aplikacji takich jak narzędzia do modelowania powierzchni, obsługi grup punktów czy wzory kreskowań gradientów. Udostępniono również funkcje modelowania 3D w projektowaniu koncepcyjnym, rozszerzone wiązania czy narzędzia TimeSaver (poprzednio dostępne były tylko w subskrypcji). Razem z AutoCAD 2011 pojawiła się również tańsza wersja programu - AutoCAD LT 2011. Od dzisiaj dostępna jest polska wersja językowa aplikacji. AutoCAD 2011 jest dostosowany do wymagań systemu Windows 7 oraz Windows Vista i Windows XP. Polską wersję programu będzie można nabyć u autoryzowanych sprzedawców firmy Autodesk.

30-dniową wersję testową (trial) programu AutoCAD LT 2011 (w wersji angielskiej) można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)