AutoCAD 2011 już w polskiej wersji językowej

04.05.2010 12:42

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Do sprzedaży wprowadzono polską wersję językową programu AutoCAD 2011. To aplikacja przeznaczona do komputerowego wspomagania projektowania w 2D i 3D.

O światowej premierze AutoCAD 2011 informowaliśmy pod koniec marca. Firma Autodesk wprowadziła sporo zmian w swojej aplikacji takich jak narzędzia do modelowania powierzchni, obsługi grup punktów czy wzory kreskowań gradientów. Udostępniono również funkcje modelowania 3D w projektowaniu koncepcyjnym, rozszerzone wiązania czy narzędzia TimeSaver (poprzednio dostępne były tylko w subskrypcji). Razem z AutoCAD 2011 pojawiła się również tańsza wersja programu - AutoCAD LT 2011. Od dzisiaj dostępna jest polska wersja językowa aplikacji. AutoCAD 2011 jest dostosowany do wymagań systemu Windows 7 oraz Windows Vista i Windows XP. Polską wersję programu będzie można nabyć u autoryzowanych sprzedawców firmy Autodesk.

30-dniową wersję testową (trial) programu AutoCAD LT 2011 (w wersji angielskiej) można pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Grafika -> Programy do projektowania.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (27)