WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADAutoCAD Mechanical
AutoCAD Mechanical ikona

AutoCAD Mechanical2022

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AutoCAD Mechanical to program CAD do projektowania maszyn, przygotowany specjalnie dla branży produkcyjnej. Zawiera on te same narzędzia, co dobrze znany AutoCAD, a ponadto dostarcza biblioteki znormalizowanych części i narzędzi, co ułatwia projektowanie elementów mechanizmów.

AutoCAD mechanical pozwala na wygodne projektowanie urządzeń, przy czym można korzystać z biblioteki zawierającej 700 tysięcy znormalizowanych komponentów, a także tworzyć własne części niestandardowe i zapisywać je w bibliotece. Pasek narzędzi rysowania został rozszerzony z myślą o elementach mechanicznych.

Projekty można oczywiście przenosić do programu Autodesk Inventor, a ponadto można przygotowywać dokumentację modeli części i złożeń na podstawie modeli Inventora. Programowi towarzyszą liczne generatory i kalkulatory, pomagające w analizie projektów. Razem z dokumentacją można wygenerować zestawienie komponentów, obliczyć masę całkowitą urządzenia i przygotować rysunki zgodne z międzynarodowymi normami.

Wersja testowa AutoCAD Mechanical działa przez 30 dni. Studenci mogą uzyskać 3-letnią licencję na program zupełnie za darmo.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań3 059
Data aktualizacji24 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
AutoCAD Mechanical ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)