WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremAutoClose
AutoClose ikona

AutoClose3.4.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AutoClose to darmowe narzędzie, które umożliwi zamykanie określonych programów zgodnie w ustalonym harmonogramem pracy.

Z poziomu głównego okna AutoClose otrzymujemy dostęp do opcji tworzenia nowych zadań. Dzięki nim ustalimy, kiedy (data i godzina z dokładnością co do sekundy) lub po jakim czasie od uruchomienia chcemy zakończyć działanie wybranej aplikacji. Wszystkie zadania są dostępne na przejrzystej liście. Po ich wykonaniu AutoClose, o ile wcześniej wybierzemy taką opcję, może zakończyć swoje działanie, wylogować użytkownika, zrestartować komputer, przełączyć go w stan uśpienia lub wyłączyć.

AutoClose pozwala także na przygotowywanie tzw. „pustych zadań”. W tym przypadku nie ustalamy terminu, w którym dojdzie do zamknięcia danego programu, ale definiujemy inne działania, takie jak np. restart czy całkowite wyłączenie komputera.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAutoClose
Liczba pobrań439
Data aktualizacji19 lip 2022
Rozmiar pliku1.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AutoClose ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)