WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADAutodesk Inventor LT
Autodesk Inventor LT ikona

Autodesk Inventor LT2022

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autodesk Inventor LT to mniej rozbudowana wersja dobrze znanego programu do projektowania części i konstrukcji mechanicznych – Autodesk Inventor Professional. Wersja LT zawiera narzędzia do projektowania części w 2D i 3D oraz generowania przenośnej dokumentacji.

Wersja LT pozwala modelować części trójwymiarowe przez swobodne modelowanie lub bezpośrednią edycję brył. Można także importować rysunki z programów CAD i dopracować konstrukcje mechaniczne w Inventorze LT. W czasie rzeczywistym można wizualizować projekty i przeanalizować między innymi pochylenie.

Inventor LT ma też narzędzia do kreślenia rysunków technicznych i tworzenia dokumentacji. Program może pracować w wielu międzynarodowych standardach i automatycznie tworzyć widok rysunku, który zostanie umieszczony w dokumentach.

Inventor LT jest zgodny z branżowymi standardami, wprowadzonymi przez Autodesk (DWG, DWF), obsługuje pliki PDF i jest w pełny zgodny z BIM.

Inventora LT można testować przez 30 dni. Program dostępny jest w modelu abonamentowym i integruje się z chmurą Autodesk.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 601
Data aktualizacji24 mar 2021
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Autodesk Inventor LT ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)