WindowsGrafikaModelowanie 3DAutodesk Print Studio
Autodesk Print Studio ikona

Autodesk Print Studio1.6.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Print Studio firmy Autodesk to program do przygotowywania modeli do druku 3D. Jest to też część platformy SPARK, powiązanej z drukarką 3D Autodesk Ember. Program integruje się z innymi produktami firmy Autodesk.

Program może łączyć się z drukarkami dostępnymi przez USB lub WiFi, a także przygotować pliki do druku na Autodesk Ember, Dremel 3D Idea Builder, Makerbot Replicator 2, Ultimaker 2 i drukarkach Printrbot. Po wybraniu modelu drukarki można wybrać także materiał, jakość wydruku i przygotować zaimportowany model.

Print Studio pozwala wykryć problemy z modelem i ewentualnie je naprawić prostymi narzędziami. Można odzyskać równowagę modelu, przyciąć go lub załatać szpary w jego powierzchni. Kolejnym krokiem jest optymalne ułożenie modelu względem platformy tak, by wydrukowanie go wymagało jak najmniejszej liczby podpórek. Ponadto można wygenerować podpórki i dobrze się im przyjrzeć, a na koniec wyeksportować gotowy plik z instrukcjami dla wybranej drukarki i obejrzeć każdą warstwę wydruku osobno.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 469
Data aktualizacji25 kwi 2016
Rozmiar pliku296.23 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Autodesk Print Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)