bDZnVbOt
Autodesk Print Studio ikona

Autodesk Print Studio1.6.5

Strona głównaWindowsGrafikaModelowanie 3DAutodesk Print Studio
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Print Studio firmy Autodesk to program do przygotowywania modeli do druku 3D. Jest to też część platformy SPARK, powiązanej z drukarką 3D Autodesk Ember. Program integruje się z innymi produktami firmy Autodesk.

bDZnVbOv

Program może łączyć się z drukarkami dostępnymi przez USB lub WiFi, a także przygotować pliki do druku na Autodesk Ember, Dremel 3D Idea Builder, Makerbot Replicator 2, Ultimaker 2 i drukarkach Printrbot. Po wybraniu modelu drukarki można wybrać także materiał, jakość wydruku i przygotować zaimportowany model.

Print Studio pozwala wykryć problemy z modelem i ewentualnie je naprawić prostymi narzędziami. Można odzyskać równowagę modelu, przyciąć go lub załatać szpary w jego powierzchni. Kolejnym krokiem jest optymalne ułożenie modelu względem platformy tak, by wydrukowanie go wymagało jak najmniejszej liczby podpórek. Ponadto można wygenerować podpórki i dobrze się im przyjrzeć, a na koniec wyeksportować gotowy plik z instrukcjami dla wybranej drukarki i obejrzeć każdą warstwę wydruku osobno.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Autodesk Print Studio 1.6.5wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 218
Data aktualizacji25 kwi 2016
Rozmiar pliku289.29 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Autodesk Print Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnVbPa
bDZnVbPr