WindowsGrafikaProgramy do projektowania CADAutodesk Revit
Autodesk Revit ikona

Autodesk Revit2020.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autodesk Revit to profesjonalny program do modelowania budynków i informacji budowlanych (BIM) w prenośnych formatach. Ponadto Revit ma możliwości projektowania architektonicznego, inżynierii MEP i budowlanej, a możliwością projektowania parametrycznego.

Revit obsługuje cały proces projektowania od koncepcji po budowę i daje szerokie możliwości pracy w zespole. Współdzielenie zasobów umożliwia różnym osobom z zespołu pracę nad tym samym projektem jednocześnie. Dwukierunkowe powiązania elementów sprawiają za to, że zmiany wprowadzone w jednym z widoków zostaną wprowadzone globalnie, w każdym miejscu, gdzie pojawia się modyfikowany obiekt.

Podczas tworzenia projektu architektonicznego Revit pozwala zacząć od projektowania koncepcyjnego, czyli szkiców i modeli. W dalszych etapach pozwala precyzyjnie modelować, pracować z perspektywą, zaplanować teren wokół budynków i renderować wizualizacje lokalnie lub w chmurze. Lokalnie Revit może wykorzystać własny renderer Autodesk Raytracer lub narzędzia innych producentów.

Inzynierowie mogą w Revicie szczegółowo zaplanować zbrojenia, także o zmiennej gęstości i nietypowych kształtach, wykonać analizę obciążeń pionowych i sprawdzić wytrzymałość konstrukcji. Są t także narzędzia pozwalające przygotować zaprojektowane elementy do produkcji, na przykład podwieszenia i instalacje hydrauliczne i elektryczne, oraz przygotować dokumentację.

Autodesk Revit integruje się z innymi usługami Autodesku i chmurą A360.

Revit w wersji próbnej działa przez 30 dni. Studenci mogą otrzymać darmową 3-letnią licencję na program.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań3 341
Data aktualizacji11 cze 2019
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Autodesk Revit ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)