WindowsGrafikaPrzeglądarki i konwertery projektówAutoDWG PDF to DWG Converter

AutoDWG PDF to DWG Converter2019

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

AutoDWG PDF to DWG Converter to łatwy w obsłudze konwerter, dzięki któremu zmienimy format dokumentu PDF na edytowalny plik zapisany jako DWG lub DXF.

Narzędzie jest więc skierowane do użytkowników posiadających ważne projekty w formacie PDF, które chcieliby przenieść do programu AutoCAD (obsługiwane są wersje od 2019 do R14). AutoDWG PDF to DWG Converter jest dostępny w kilku wariantach. Jeśli zdecydujemy się zakupić edycję Pro lub Server, otrzymamy możliwość konwertowania plików w trybie wsadowym. Opcja ta jest nieaktywna w standardowej wersji opisywanej aplikacji.

Przed rozpoczęciem operacji konwertowania należy wskazać plik, a następnie określić ścieżkę zapisu, przy okazji definiując czy AutoDWG PDF to DWG Converter ma zająć się konwertowaniem całego dokumentu PDF czy też jedynie wybranych stron. Należy również określić format pliku wyjściowego oraz wersję programu AutoCAD, z którą będzie on współpracował.

AutoDWG PDF to DWG Converter, dzięki funkcji inteligentnego rozpoznawania obiektów, oferuje podwyższoną jakość konwersji. Oprócz tego warto mieć na uwadze, że narzędzie nie wprowadza żadnych zmian w plikach, dlatego też dokument źródłowy PDF będzie zawierał dokładnie to samo, co plik w formacie DWG lub DXF utworzony za pomocą AutoDWG PDF to DWG Converter.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAutoDWG
Liczba pobrań5 936
Data aktualizacji22 sie 2018
Rozmiar pliku47.65 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)