bDUGggsB
Automapa ikona

Automapa

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AutoMapa to najpopularniejsza polska nawigacja samochodowa, w której znajdziemy mapy kraju i Europy. Aplikacja oferuje 7-dniowy okres próbny, po którym należy wykupić jedną z subskrypcji.

bDUGggsD

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy poproszeni o wybór mapy oraz głosu lektora. Dopiero po pobraniu całości, możemy rozpocząć korzystanie aplikacji. Choć przechowuje ona dane offline i pozwala na nawigację w takim trybie, to do pełne działania i aktualnych informacji z drogi niezbędne jest połączenie sieciowe.

Ekran główny AutoMapy przedstawia mapę oraz umieszczone u dołu menu. Za jego pomocą w łatwy sposób odnajdziemy się na mapie, czy też przejdziemy do wpisywania adresu docelowego. Interfejs choć nie zachwyca wykonaniem, dobrze wpisuje się w stylistykę nowego, płaskiego iOS. To wciąż rzadkość w nawigacjach. W opcjach możemy zmienić nie tylko ustawienia obrazu (dla dnia i nocy, wielkość czcionki itp.) ale także map, gestów i innych elementów interfejsu.

Nowa wersja aplikacji przyniosła usprawnienia w stabilności działania programu. Jednak największą zaletą Automapy pozostają niezmiennie mapy oraz ilość punktów POI. Te każdy może ocenić sam dzięki darmowemu okresowi próbnemu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań2 890
Data aktualizacji12 lut 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (demo)
Automapa ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUGggti
bDUGggtz