AutoMapa 6.8 z nowym typem tras dla początkujących kierowców

AutoMapa 6.8 z nowym typem tras dla początkujących kierowców

21.03.2011 13:14

Ukazała się kolejna wersja tworzonego przez polskiego producenta najpopularniejszego w naszym kraju oprogramowania do nawigacji. AutoMapa 6.8 oferuje nowy typ tras, a także szereg poprawek i rozszerzeń.

W wersji 6.8 programu wprowadzono typ tras - Trasa Łatwa - przeznaczony dla początkujących kierowców. Powstał on między innymi dzięki współpracy z fundacją Krzysztofa Hołowczyca „Kierowca Bezpieczny”. Nowy typ tras ma pomóc nie tylko kierowcom zaczynającym przygodę za kółkiem, ale też ceniącym sobie spokój i bezpieczeństwo jazdy. Trasa stara się omijać między innymi skręty w lewo oraz unika zawracania. Kolejna zmiana to lepsza obsługa CB Radio, funkcji cieszącej się dużym powodzeniem wśród użytkowników AutoMapy. Dane o mijanych słupkach kilometrowych są teraz wyświetlane bezpośrednio na ekranie nawigacji. Pozwoli to użytkownikom na szybkie sprawdzanie swojego położenia.

Wprowadzono nowe możliwości dla AutoMapy Traffic, dzięki czemu łatwiej będzie można omijać korki. Dodatkowo można skorzystać z informacji na temat progów zwalniających na drogach. Uaktualniono też dane o sygnalizacji świetlnej. Dane drogowe na potrzeby AutoMapy Traffic przesyłane i aktualizowane są w czasie rzeczywistym za pomocą technologii LiveDrive! Pełna lista zmian dostępna jest na stronach producenta.

Wersję demonstracyjną AutoMapy 6.8 można przez cały czas pobrać z naszego portalu, z działu PROGRAMY -> Akcesoria -> Mapy i nawigacja GPS.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)