AutoMapa Europe już w Google Play

AutoMapa Europe już w Google Play

05.12.2012 17:24

AutoMapa zarówno dla Androida, jak i dla iOS, zdobyła sobie wysokie pozycje w sklepach z aplikacjami dla urządzeń mobilnych. Do sklepu Play trafiła dziś aplikacja AutoMapa Europe, czyli dobrze znany rodzimy system nawigacji połączony z mapami 44 krajów Europy dostarczonymi przez NAVTEQ, spełniających specyfikację Q3 2012.

Do map mamy dostęp cały czas, bez względu na to, czy urządzenie ma dostęp do Internetu. Wyszukiwanie i nawigacja nie wymagają transmisji danych, nie trzeba się więc martwić o koszty poza krajem. W Polsce, jeśli mamy możliwość łączenia się z Siecią, dodatkowo można skorzystać z danych o ruchu drogowym (LiveDrive!), dzięki czemu trasy wytyczane będą z uwzględnieniem zmiany kierunkowości ulic, blokad, remontów oraz korków. W tysiącach miast Polski i Europy dostępne są także wizualizacje budynków 3D i Asystent Pasa Ruchu, obiekty z 44 krajów zebrane zostały ponadto w ogromną bazę POI.

Obraz

Ważne jest, że wyjazd z kraju nie wymaga przełączenia się między mapami — mapa Polski opracowana przez Geosystems jest połączona z pozostałymi. Nie trzeba również pobierać dodatkowego oprogramowania, gdyż wersję Europe AutoMapy można kupić z poziomu już posiadanej wersji na Polskę aplikacji lub ze Startera. Ceny AutoMapy z mapą Polski to 12,99 zł za 7 dni, 49,99 zł za 90 dni i 119,99 za rok. AutoMapa Europe kosztuje: licencja na 7 dni — 23,99 zł, licencja na 90 dni — 89,99 zł, licencja roczna — 219,99 zł.

Mapy Polski zostały przy tej okazji zaktualizowane do wersji datowanej na październik tego roku (wersja 1210), którą można obejrzeć także na Targeo.pl. W Google Play znalazła się wersja 1.4.2 aplikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (24)