bDUaDOLF
Automize ikona

Automize12.12

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Automize to niezbędny program służący do planowania zadań i automatyzacji przy wykonywaniu różnych czynności na komputerze. Za pomocą tego narzędzia poprawimy wydajność pracy i zaoszczędzimy cenny czas podczas korzystania z wielu aplikacji. Można go tak skonfigurować, by wykonywał za nas uciążliwe zadania o wyznaczonym czasie.

bDUaDOLH

W programie znajdziemy rozbudowany harmonogram zadań pozwalający na zaplanowanie każdej czynności, w tym między innymi odbieranie wiadomości przez pocztę elektroniczną, kopiowanie i kasowanie plików, a także pingowanie serwera lub strony internetowej. Podczas konfiguracji harmonogramu zadań, znajomość skryptów i programowania nie jest wymagana.

Według producenta oprogramowania można zautomatyzować i zaplanować ponad 1000 różnych zadań w ciągu jednego dnia, a także włączyć wbudowany alarm powiadamiający użytkownika o niespodziewanych problemach podczas wykonywania jakiejkolwiek czynności. W programie Automize możemy zaplanować pobieranie niezbędnych informacji i aktualności z branży elektronicznej, motoryzacyjnej czy nawet sportowej.

Za pomocą programu użytkownik może zautomatyzować pobieranie lokalnych plików znajdujących się na stronach internetowych oraz wyznaczyć dane, które mają zostać zarchiwizowane lub rozpakowane przez odpowiedni program kompresujący. Automize obsługuje też serwery FTP, bazy danych SQL, a nawet urządzenia podłączone do komputera (drukarka lub skaner).

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Automize 12.12wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.02 oceny
Liczba pobrań3 162
Data aktualizacji7 wrz 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Automize ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUaDOMm
bDUaDOMD