Autopano Giga ikona

Autopano Giga4.4.2

WindowsGrafikaTworzenie panoramAutopano Giga
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autopano Giga to profesjonalny program do tworzenia zdjęć panoramicznych na komputerze.

Przy użyciu aplikacji możemy sklejać różne zdjęcia w jedną całość oraz tworzyć profesjonalne panoramy – sferyczne, walcowe, mozaikowe czy planarne. Autopano Giga pozwala też na łączenie obrazów w większych formatach graficznych, które zostały wykonane przy standardowych i szerokokątnych obiektywach.

Program charakteryzuje się niezwykłą prostotą i szybkością podczas tworzenia i renderowania zdjęć panoramicznych, a także rozbudowanym edytorem do modyfikowania różnych panoram. Z jego pomocą możemy kadrować zdjęcia, przeprowadzać korekcję koloru (HDR, LDR) i ekspozycji, ustawiać poziom jasności, kontrastu i cieni oraz modyfikować inne elementy panoramy bez utraty jej jakości.

Autopano Giga obsługuje około 400 różnych formatów graficznych, w tym m.in. pliki RAW, a także umożliwia zapisywanie utworzonych panoram w następujących formatach – JPG, PNG, TIFF, HDR, KRO czy EXR. Oprócz tego pozwala też na eksportowanie zdjęć panoramicznych wraz z warstwami, w celu późniejszej obróbki w programie Adobe Photoshop.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające zapisywanie projektów w formacie .PANO i eksportowania zdjęć do usługi Panotools. Oprócz tego w oknie podglądu i w utworzonych zdjęciach panoramicznych będą pokryte znaki wodne z nazwą programu.
Udostępnij
Autopano Giga 4.4.2wersja stabilna (32-bit)
Autopano Giga 4.4.2wersja stabilna (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentKolor SARL
Liczba pobrań8 084
Data aktualizacji13 wrz 2018
Rozmiar pliku77.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Autopano Giga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)