WindowsGrafikaTworzenie panoramAutopano Giga
Autopano Giga ikona

Autopano Giga4.4.2

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Autopano Giga to profesjonalny program do tworzenia zdjęć panoramicznych na komputerze.

Przy użyciu aplikacji możemy sklejać różne zdjęcia w jedną całość oraz tworzyć profesjonalne panoramy – sferyczne, walcowe, mozaikowe czy planarne. Autopano Giga pozwala też na łączenie obrazów w większych formatach graficznych, które zostały wykonane przy standardowych i szerokokątnych obiektywach.

Program charakteryzuje się niezwykłą prostotą i szybkością podczas tworzenia i renderowania zdjęć panoramicznych, a także rozbudowanym edytorem do modyfikowania różnych panoram. Z jego pomocą możemy kadrować zdjęcia, przeprowadzać korekcję koloru (HDR, LDR) i ekspozycji, ustawiać poziom jasności, kontrastu i cieni oraz modyfikować inne elementy panoramy bez utraty jej jakości.

Autopano Giga obsługuje około 400 różnych formatów graficznych, w tym m.in. pliki RAW, a także umożliwia zapisywanie utworzonych panoram w następujących formatach – JPG, PNG, TIFF, HDR, KRO czy EXR. Oprócz tego pozwala też na eksportowanie zdjęć panoramicznych wraz z warstwami, w celu późniejszej obróbki w programie Adobe Photoshop.

Uwaga!

  • Program dostępny jest w wersji próbnej i posiada liczne ograniczenia uniemożliwiające zapisywanie projektów w formacie .PANO i eksportowania zdjęć do usługi Panotools. Oprócz tego w oknie podglądu i w utworzonych zdjęciach panoramicznych będą pokryte znaki wodne z nazwą programu.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentKolor SARL
Liczba pobrań8 353
Data aktualizacji13 wrz 2018
Rozmiar pliku77.61 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Autopano Giga ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)