WindowsNarzędziaInne narzędziaAutoPowerOptionsOK
AutoPowerOptionsOK ikona

AutoPowerOptionsOK5.11

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AutoPowerOptionsOK to darmowe narzędzie, dzięki któremu będziemy mogli zaoszczędzić nieco pieniędzy na rachunkach za prąd.

Po uruchomieniu programu AutoPowerOptionsOK zobaczymy jego główne okno zawierające następujące opcje: wyłącz monitor, przełącz komputer w stan uśpienia oraz przełącznik opcji automatycznego zasilania. Poszczególne ustawienia można aktywować ręcznie lub zgodnie z wcześniej ustalonymi zasadami (np. po określonej liczbie minut).

Jak już wspomniano powyżej, AutoPowerOptionsOK może również zmieniać tryb zasilania w zależności od tego, czy użytkownik korzysta aktualne z komputera. Do wyboru jest pięć rozmaitych ustawień, które pozwalają oszczędzić wspomnianą już energię elektryczną lub też baterię w laptopie.

AutoPowerOptionsOK przez wyświetla komunikat na ekranie zanim komputer przejdzie w stan uśpienia (czas prezentowania tej informacji także można zdefiniować w opcjach programu). Nie trzeba się więc obawiać, że aplikacja tymczasowo wyłączy urządzenie na przykład w trakcie oglądania filmu.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNenad Hrg
Liczba pobrań480
Data aktualizacji24 sie 2022
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AutoPowerOptionsOK ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)