AndroidMultimediaInne programy multimedialneAutoRap by Smule
AutoRap by Smule ikona

AutoRap by Smule3.3.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AutoRap by Smule to aplikacja do zmiany głosu. Pozwala nagrać dowolny tekst, a następnie przetwarza go na piosenkę rapową, utrzymaną w stylu znanych wykonawców tego typu muzyki.

Korzystając z aplikacji, możemy nagrać dźwięk na dwa sposoby: po prostu mówiąc lub próbując samodzielnie rapować (albo, mówiąc pół żartem pół serio, wydawać dźwięki naszym zdaniem będące rapowaniem). W tym pierwszym przypadku, aplikacja sama przetworzy nasze słowa na nagranie rapowe, zgodnie z wybranym stylem. Mówić możemy, co tylko przyjdzie nam do głowy, a nagranie będzie trwało tak długo, jak będziemy naciskać widoczny na ekranie przycisk "Rec". Gdy zakończymy nasz występ, możemy zdecydować, czy plik udostępnimy np. znajomym przez SMS-a, czy też zechcemy go przesłać jako nagranie w ramach rywalizacji z innym użytkownikiem serwisu Smule. Tutaj warto zaznaczyć, że zapisywanie i udostępnianie plików jest możliwe tylko pod warunkiem, że stworzymy konto w Smule.com (za pomocą konta na Facebooku lub adresu e-mail) i zalogujemy się do niego.

Oprócz nagrywania, aplikacja pozwala też wysłuchać utworów przygotowanych przez innych użytkowników serwisu. Niektóre z nich są szalenie zabawne, inne imponują profesjonalizmem i umiejętnościami raperskimi. Dzięki temu można liczyć, że aplikacja AutoRap by Smule dostarczy użytkownikom mnóstwa dobrej zabawy.

Darmowa wersja aplikacji AutoRap by Smule w praktyce prezentuje tylko próbkę możliwości programu. Udostępniono w niej bowiem tylko dwa style przetwarzania naszego nagrania na rap. Aby przerobić nagrany dźwięk na styl PSy, 50 Centa, Eminema lub Snoop Doggy Doga (i wielu innych wykonawców), trzeba sięgnąć do portfela. Za miesięczny dostęp zapłacimy 3,5 zł, roczny abonament wiąże się zaś z wydaniem 28 zł. Teoretycznie jest sposób, by uniknąć wydawania pieniędzy. Twórcy aplikacji proponują bowiem, by zainstalować jeden z polecanych przez siebie programów, co przełoży się na liczbę darmowych odtworzeń w AutoRap by Smule. Problem jednak w tym, że linki do sugerowanych programów przekierowują do stron internetowych o dyskusyjnej reputacji, dlatego nie warto ryzykować np. utraty danych lub zainfekowania urządzenia złośliwym oprogramowaniem.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSmule
Liczba pobrań700
Data aktualizacji19 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
AutoRap by Smule ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)