WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweAutorun Angel
Autorun Angel ikona

Autorun Angel1.0.56

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Autorun Angel to narzędzie do zarządzania aplikacjami i procesami uruchamianych wraz ze startem systemu operacyjnego Windows.

Po uruchomieniu Autorun Angel należy liczyć się z faktem, że pierwsze skanowanie zajmie co najmniej kilkanaście minut. W tym czasie system dogłębnie przeanalizuje wszystkie niezbędne dane, wyświetlając informacje o nazwie, źródle, statusie i miejscu docelowym wpisu, a także zalecając weryfikację nieznanych plików, które mogą okazać się wirusami. Chcąc wykonać taką czynność, należy jedynie wcisnąć przycisk "send unknown for analysis".

Dzięki opisywanemu programowi nie tylko przyśpieszymy start popularnych "okienek", ale także sprawdzimy, czy w trakcie uruchamiania systemu nie aktywujemy wirusów czy też spyware. Autorun Angel korzysta z nowoczesnego silnika NictaTech Anti-Virus Cloud Engine, który chroni dysk twardy naszego komputera przed oprogramowaniem szpiegującym i innymi złośliwymi aplikacjami.

Autorun Angel pozwala na łatwe i szybkie kontrolowanie posiadanych narzędzi, sterowników czy też innych elementów uruchamianych automatycznie, w celu zapewnienia bezpieczeństwa po stronie użytkownika. To narzędzie wykorzystuje technologię skanowania plików "w chmurze", co sprawia, że proces ten odbywa się bardzo szybko, a baza danych jest zawsze aktualna, gdyż znajduje się na serwerze producenta.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
1.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań518
Data aktualizacji7 gru 2020
Rozmiar pliku1.57 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Autorun Angel ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)