bDUBXtcR

AutoRuns13.98

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bezpłatne narzędzie pozwalające na szczegółowe sprawdzenie jakieprogramy lub ich komponenty są skonfigurowane do automatycznegouruchamiania się wraz ze startem systemu operacyjnego.

bDUBXtcT

Autoruns sprawdza nie tylko łatwo dostępny folder Autostartu ale takżeposzczególne klucze systemowego Rejestru (Run, RunOnce i inne),gdzie często poukrywane są wpisy nie tylko o samych programach,bibliotekach i usługach ale także o złośliwych komponentachszpiegujących lub reklamowych instalowanych bez naszej wiedzy itrudnych do usunięcia. Poszczególne zbędne lub złośliwe elementymogą być w prosty sposób usunięte, co przy zachowaniu odpowiedniejostrożności powinno spowodować szybsze uruchamianie się systemu ijego poprawną pracę.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
AutoRuns 13.98wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.285 ocen
Liczba pobrań247 537
Data aktualizacji24 cze 2020
Rozmiar pliku2.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUBXtdy
bDUBXtdP