AndroidArchiwumProgramy archiwalneAutoSMS
AutoSMS ikona

AutoSMS3.0.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji AutoSMS możemy zaplanować, jak nasz telefon ma reagować na przychodzące wiadomości lub programować wysyłanie własnych. Aplikacja posiada takie możliwości ja automatyczna odpowiedź, przekazywanie dalej przychodzących wiadomości, harmonogram, natychmiastowe wysłanie wiadomości, czytnik głosowy wiadomości oraz szablony wiadomości.

Automatyczna odpowiedź pozwala zaplanować, co ma się stać w przypadku czynności takich, jak nieodebrane połączenie czy odebrana nowa wiadomość. Możemy tutaj zdefiniować także kontakty, w przypadku których mają działać odpowiedzi. Przekazywanie dalej pozwala przekierować wiadomości na wybrane numery.

Harmonogram - który jest największą zaletą tej aplikacji - pozwala zaplanować wysyłanie wiadomości w określonym czasie i do konkretnych osób. Możemy dodatkowo określić przedziały czasowe oraz powtarzalność wysyłania. Ponadto aplikacji można zlecić odczytywanie wiadomości przychodzących co jednak jest słabą stroną tej aplikacji.

Natychmiastowe wysyłanie wiadomości służy do wysyłania wiadomości do konkretnej osoby tak, jakbyśmy skorzystali z aplikacji systemowej do wiadomości. Ten moduł posiada jedną istotną funkcję - wiadomość prywatna - która powoduje, że wiadomość nie zostanie zapisana w systemowej skrzynce wiadomości wysłanych i nie znajdziemy po niej śladu na telefonie. Szablon to funkcja pozwalająca zapisać wzory wiadomości, które można później wykorzystać do szybkiego odpowiadania.

Dzięki sporej liczbie opcji aplikacja może się przydać tam, gdzie chcemy zautomatyzować pewne czynności, lub telefon spełnia inne zadanie niż tylko do dzwonienia lub pisania wiadomości.

Minusem aplikacji jest interfejs , który został nieczytelnie zaprojektowany i nie zawsze wiadomo, czy należy przytrzymać daną opcję, aby otworzyć dodatkowe menu, czy tylko nacisnąć.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań914
Data aktualizacji10 maj 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna (adware)
AutoSMS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)