AndroidPodróże i transportInne aplikacje dla kierowcówAutostrady Polska
Autostrady Polska ikona

Autostrady Polska1.1.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja Autostrady Polska na smartfony z Androidem bogaty w informacje niezbędnik dla kierowców, którzy podróżują po autostradach, drogach ekspresowych oraz najważniejszych drogach krajowych w Polsce.

Mechanizm działania programu Autostrady Polska jest prosty. Po uruchomieniu, wybieramy interesujące nas kategorie powiadomień o miejscach przy trasie, którą planujemy podróżować. Ich lista jest długa, a do wyboru mamy m.in. parkingi, toalety, sklepy, place zabaw, hotele i motele, restauracje, prysznice lub toalety. Później należy zezwolić aplikacji na pracę w tle i wysyłanie powiadomień. Warto też włączyć nadajnik GPS, aby dane o lokalizacji przesyłane do programu były maksymalnie dokładne. Gdy już będziemy w trasie, aplikacja powiadomi nas o wybranych przez nas miejscach, a informację wyśle z odpowiednim przypomnieniem, np. kwadrans przed szacowanym czasem dojazdu do danego punktu. To sprawia, że program Autostrady Polska może stać się bardzo przydatnym asystentem każdego kierowcy.

Warto pamiętać, że po zainstalowaniu i uruchomieniu aplikacja przez cały czas pracuje w tle. Dlatego jeśli planujemy korzystać z niej w podróży (zwłaszcza tej dłuższej), warto zaopatrzyć się w źródło zasilania smartfonu, np. w powerbank. Telefon może bowiem szybko się rozładować, gdy aplikacja Autostrady Polska będzie aktywna przez cały czas trwania jazdy samochodem.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań235
Data aktualizacji13 lut 2016
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Autostrady Polska ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)