avast! 5.1 - szybkie poprawki przed kolejną dużą aktualizacją

avast! 5.1 - szybkie poprawki przed kolejną dużą aktualizacją

Wojciech Kowasz
01.01.2011 11:56

Pojawiły się stabilne wersje programów z rodziny avast! 5.1, w tym najpopularniejszego w Polsce bezpłatnego programu antywirusowego avast! Free Antivirus.

Wydana w sylwestrową noc wersja 5.1 to zbiór kilku całkiem interesujących nowości - ważnych pomimo tego, że producent przygotowuje na styczeń wydanie jeszcze większej aktualizacji oznaczonej już numerem 6.0. Co zatem nowego przynosi avast! 5.1? Warto zwrócić uwagę chociażby na fakt, że skanowanie podczas bootowania działa już z 64-bitowymi systemami. Spore zmiany wprowadzono także do funkcji Behavior Shield i silnika chroniącego przed rootkitami. Poprawki zwiększające wydajność i stabilność pracy wprowadzono też do modułu Web Shield. Oprócz tego pojawiła się obsługa pakietów dźwiękowych, kosmetyczne zmiany w interfejsie użytkownika i drobne poprawki w firewallu.

avast! Free Antivirus 5.1 jest dostępny całkowicie bezpłatnie do zastosowań niekomercyjnych. Można go pobrać z naszego vortalu z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Programy antywirusowe. Z tego samego działu pobrać można również wersję testową komercyjnego i przy tym nieco bardziej rozbudowanego avast! Antivirus Pro 5.1.

Dla najbardziej wymagających użytkowników producent wydaje kompleksowy pakiet zabezpieczeń avast! Internet Security 5.1, którego wersję testową można pobrać z działu PROGRAMY -> Bezpieczeństwo -> Pakiety zabezpieczające.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (96)