avast! BackUp2.22.2.334

WindowsArchiwumProgramy archiwalneavast! BackUp
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

avast! BackUp to stworzony przez producenta jednej z najpopularniejszych aplikacji antywirusowych, program przeznaczony do tworzenia kopii zapasowych danych zarówno na lokalnym dysku twardym jak i w tzw. chmurze.

Za pomocą narzędzia avast! BackUp możemy szybko i bezpiecznie stworzyć kopię zapasową naszych filmów, zdjęć, muzyki, ważnych dokumentów, prezentacji itp. Wszystkie pliki zabezpieczone są za pomocą 448-bitowego szyfrowania Blowfish, które konwertuje dane na tekst szyfrowany (w nieczytelnym formacie dla osób nieautoryzowanych) przed ich wysłaniem na serwer działający w chmurze. Dostęp do danych możliwy jest również zdalnie z dowolnego komputera na świecie wyposażonego w przeglądarkę stron WWW oraz połączenie z Internetem.

Klient avast! BackUp działając w tle monitoruje katalogi przeznaczone do synchronizacji i wysyła na serwer tylko te pliki, które zostały skopiowane (tj. te, zmienione lub dodane). W ustawieniach programu mamy dodatkowo możliwość zmiany preferencji wykorzystywania łącza podczas wysyłania danych, tworzenia harmonogramów automatycznych kopii zapasowych i znacznie więcej.

Decydując się na zakup programu avast! BackUp mamy możliwość wyboru jednej z dwóch subskrypcji tworzenia kopii zapasowych. Domyślna pozwala na przechowywanie do 25 GB danych oraz maksymalna umożliwiająca wykorzystanie przestrzeni do 75 GB.

Uwaga!

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.687 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań1 118
Data aktualizacji22 lis 2013
Rozmiar pliku13.09 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)