bEDzpITF
Avast Browser Cleanup ikona

Avast Browser Cleanup10.2.2218.80

Strona głównaWindowsArchiwumProgramy archiwalneAvast Browser Cleanup
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Avast Browser Cleanup to niewielkie narzędzie, pozwalające usunąć z przeglądarki wszelkie zbędne dodatki w postaci np. pasków narzędziowych (toolbarów).

bEDzpITH

Wspomniane paski narzędziowe w większości przypadków instalowane są w systemie przez nieuwagę użytkownika. Potrafią one śledzić aktywność w Internecie, wyświetlać irytujące reklamy oraz podmieniać strony startowe i domyślne wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Ponadto ograniczają one przestrzeń do wyświetlania zawartości przeglądanych stron i są niemożliwe do odinstalowania w tradycyjny sposób przy użyciu systemowych narzędzi.

Avast Browser Cleanup wspiera 2 najpopularniejsze przeglądarki stron WWW - Internet Explorer oraz Mozilla Firefox . Po uruchomieniu automatycznie wykrywa wszystkie zainstalowane dodatki dla każdej z dostępnych w systemie przeglądarki i wyświetla informacje o sposobie ich działania oraz ocenę użytkowników. Operacja usuwania zbędnych pasków narzędziowych ogranicza się jedynie do kliknięcia przycisku przywracania domyślnych ustawień przeglądarki.

Udostępnij
Avast Browser Cleanup 10.2.2218.80wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.140 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań43 254
Data aktualizacji25 cze 2015
Rozmiar pliku3.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avast Browser Cleanup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEDzpIUD