WindowsArchiwumProgramy archiwalneAvast Browser Cleanup
Avast Browser Cleanup ikona

Avast Browser Cleanup10.2.2218.80

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Avast Browser Cleanup to niewielkie narzędzie, pozwalające usunąć z przeglądarki wszelkie zbędne dodatki w postaci np. pasków narzędziowych (toolbarów).

Wspomniane paski narzędziowe w większości przypadków instalowane są w systemie przez nieuwagę użytkownika. Potrafią one śledzić aktywność w Internecie, wyświetlać irytujące reklamy oraz podmieniać strony startowe i domyślne wyszukiwarki w przeglądarce internetowej. Ponadto ograniczają one przestrzeń do wyświetlania zawartości przeglądanych stron i są niemożliwe do odinstalowania w tradycyjny sposób przy użyciu systemowych narzędzi.

Avast Browser Cleanup wspiera 2 najpopularniejsze przeglądarki stron WWW - Internet Explorer oraz Mozilla Firefox . Po uruchomieniu automatycznie wykrywa wszystkie zainstalowane dodatki dla każdej z dostępnych w systemie przeglądarki i wyświetla informacje o sposobie ich działania oraz ocenę użytkowników. Operacja usuwania zbędnych pasków narzędziowych ogranicza się jedynie do kliknięcia przycisku przywracania domyślnych ustawień przeglądarki.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.140 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań43 423
Data aktualizacji25 cze 2015
Rozmiar pliku3.75 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avast Browser Cleanup ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)