AndroidBezpieczeństwoMenedżery hasełAvast Passwords
Avast Passwords ikona

Avast Passwords1.6.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avast Passwords to aplikacja stworzona przez firmę Avast, popularnego producenta oprogramowania antywirusowego i innych programów służących do ochrony danych użytkownika. Służy jako menadżer haseł i ma na celu ułatwienie korzystania z różnych usług sieciowych.

Na początku przygody z aplikacją poprosi nas ona o stworzenie hasła. Rzecz jasna, im mocniejsze tym lepiej. Później trzeba stworzyć konto w chmurze Avast, a do tego celu możemy użyć konta Google lub na Facebooku, a także adresu e-mail. Konto jest potrzebne, aby informacje przechowywane w usłudze Avast Passwords można było synchronizować między urządzeniami. Program poprosi nas też o włączenie wbudowanej w niego klawiatury, co ma uchronić nas przed wyciekiem danych w niepowołane ręce. To i zablokowana możliwość tworzenia zrzutów ekranu smartfonu już na początku korzystania z aplikacji daje nadzieję, że można jej zaufać.

W Avast Passwords możemy przechowywać nasze dane dostępowe do usług internetowych, np. do Facebooka, Google, Twittera i wielu, wielu innych. Program pozwala też dodać dane np. naszej karty kredytowej. Chcąc wejść np. na Facebooka właśnie, wystarczy kliknąć opcję Open w aplikacji, a wtedy od razu zostaniemy zalogowani. Wszystkie dane są zabezpieczone hasłem stworzonym zaraz po zainstalowaniu aplikacji i synchronizowane w naszym koncie Avast. Program można też sparować z oprogramowaniem na komputerze, a wszystko dzięki usłudze One Touch Login dostępnej w antywirusowym Avaście (ale tylko w wersji Premium). Pozwala ona wykorzystywać dane do logowania w smartfonie, aby przejść do wybranej (i wymagającej logowania) usługi internetowej na komputerze stacjonarnym lub laptopie.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań460
Data aktualizacji13 wrz 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Avast Passwords ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)