MacOSBezpieczeństwoProgramy antywirusoweAVG AntiVirus
AVG AntiVirus ikona

AVG AntiVirus17.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AVG AntiVirus to podstawowy program antywirusowy, zapewniający ochronę w czasie rzeczywistym oraz skanowanie plików na życzenie. Ponadto program pozwala użytkownikom zarządzać kilkoma urządzeniami z Windowsem, Androidem i OS X za pomocą jednego konta.

AVG AntiVirus na bieżąco monitoruje pliki zapisywane na Maku i informuje o wykrytych zagrożeniach, a także od razu blokuje dostęp do podejrzanych plików i oferuje możliwość natychmiastowego ich usunięcia. Definicje wirusów i programów szpiegujących aktualizowane są automatycznie w czasie rzeczywistym. Skanowanie dysków zewnętrznych należy włączyć w ustawieniach programu.

Podobnie wygląda sprawa skanowania systemu na życzenie. Skaner przegląda całe drzewo katalogów w poszukiwaniu zagrożeń, informując o postępie i znalezionych podejrzanych plikach. Na koniec pokazuje listę wykrytych zagrożeń wraz z typem i ścieżką dostępu, dając możliwość usunięcia. Program daje także możliwość przeskanowania pliku na życzenie, można więc sprawdzić, czy bezpieczne są pobrane właśnie załączniki poczty elektronicznej lub pliki dostarczone na nośnikach przez innych.

Makiem z zainstalowanym AVG AntiVirus można sterować z poziomu aplikacji dla Androida lub programu dla Windowsa, jeśli zostanie podłączony do Zen Network. Dzięki temu można zdalnie zaktualizować oprogramowanie, sprawdzić stan ochrony oraz sprawdzić wydajność.

Ocena redakcji
2.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań987
Data aktualizacji16 lis 2017
Rozmiar pliku42.27 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
AVG AntiVirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)