WindowsBezpieczeństwoInne programy zabezpieczająceAVG PrivacyFix
AVG PrivacyFix ikona

AVG PrivacyFix5.0.1

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

AVG PrivacyFix to darmowy dodatek do przeglądarek internetowych Mozilla Firefox i Google Chrome oraz urządzeń mobilnych działających na systemach Android i iOS, które pozwala na ochronę prywatności użytkownika w Internecie oraz w serwisach społecznościowych.

Już podczas pierwszego uruchomienia dodatku na wybranej przeglądarce lub urządzeniu, AVG PrivacyFix informuje użytkownika między innymi o ilości śledzących go w sieci ciasteczek, czy też o tym ile w skali roku zarabia na nim firma Google poprzez badanie zachowania i prezentowanie spersonalizowanych reklam podczas surfowania po stronach internetowych. Aplikacja pozwala na wyłączenie elementów śledzących oraz widgetów społeczniościowych, do tego możliwe jest włączenie powiadomień informujących o tym, jak z naszymi informacjami obchodzą się odwiedzane witryny.

Jeśli zaś chodzi o portale społecznościowe, AVG PrivacyFix pozwala na zwiększenie poziomu zabezpieczeń swojego konta i lepszą ochronę prywatnych danych. Dopasować ustawienia możemy dla kont w serwisach Facebook, Twitter, Google oraz LinkedIn. Program przykładowo poinformuje użytkownika, że jego lista dzielonych kontaktów i sieci w serwisie LinkedIn jest dostępna dla wszystkich, umożliwiając ustawienie jej widoczności tylko dla znajomych.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań268
Data aktualizacji30 cze 2015
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
AVG PrivacyFix ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)