AVG Web TuneUp ikona

AVG Web TuneUp4.1.0.411

WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościAVG Web TuneUp
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AVG Web TuneUp to niewielki dodatek do przeglądarek internetowych Mozilla Firefox oraz Google Chrome, który pozwala na zwiększenie bezpieczeństwa podczas przeglądania stron internetowych oraz umożliwia zadbanie o prywatność użytkownika w sieci.

Działanie aplikacji składa się ze współdziałania kilku modułów. Pierwszy z nich, Site Safety, dodaje do paska adresu strony nową, charakterystyczną ikonkę AVG, której kliknięcie przedstawia dosyć szczegółowy raport na temat bezpieczeństwa danej witryny. W przypadku próby wejścia na stronę uznawaną za niebezpieczną, program zablokuje dostęp, wyświetlając jednocześnie informację z ostrzeżeniem.

Kolejnym modułem zawartym w AVG Web TuneUp jest Do Not Track, czyli opcja chroniąca prywatność użytkownika, która blokuje wszelkie mechanizmy i elementy obecne na stronach, próbujące szpiegować i śledzić poczynania internauty, między innymi w celu zdobycia informacji na temat jego zachowania, a następnie dopasowania wyświetlanych reklam. Dodatkowo moduł ten pozwala na wyczyszczenie historii przeglądania, wliczając w to wszystkie pliki cookies i inne pliki tymczasowe. Tym samym użytkownik może znacznie lepiej chronić swoją prywatność.

Udostępnij
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań768
Data aktualizacji30 cze 2015
Rozmiar pliku0.20 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
AVG Web TuneUp ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)