WindowsArchiwumProgramy archiwalneAVIcodec

AVIcodec1.2.113

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bardzo przydatny programik sprawdzający wskazany przez użytkownika plik audio lub video pod kątem wymaganych kodeków i filtrów niezbędnych do jego odtworzenia.

Oprócz nazw kodeków, program wyświetla szereg dodatkowych informacji o plikach - rozdzielczość, proporcje, prędkość, ilość klatek, jakość (kompresja), ilość kanałów audio. Dodatkowo jeżeli w systemie nie ma zainstalowanego kodeka niezbędnego do odtworzenia sprawdzanego pliku, program wskazuje stronę z której można go ściągnąć (z tym, że w większości są to tzw. codec-packi - czyli zbiory kodeków). AVIcodec wyświetla także listę wszystkich aktualnie zainstalowanych w systemie kodeków i filtrów. Obsługiwane formaty to: AVI, ASF, WMV, Real (.rm, .rmvb), Ogg (.ogg, .ogm), Mpeg-(S)VCD-DVD (.mpg, .vob).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.54 oceny
Twoja ocena
ProducentPhilippe Duby
Liczba pobrań554 039
Data aktualizacji19 sty 2009
Rozmiar pliku0.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)