bEKGdvGt

Avidemux2.7.8

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avidemux to jedno z najpopularniejszych tuż obok VirtualDuba narzędzi do obróbki i kompresji plików wideo.

bEKGdvGv

Program pierwotnie dostępny był jedynie dla systemu Linux, jednak jego szybko rosnąca popularność sprawiła, że zdecydowano się udostępnić również wersje dla Windowsa i Mac OSa. Narzędzie wspiera pliki AVI, MPEG, MP4 i ASF, często będąc wykorzystywane do konwertowania filmów do formatów zgodnych z większością stacjonarnych odtwarzaczy DVD. Ponadto oferuje ono całkiem sporą liczbę funkcji i efektów, która dodatkowo może zostać rozszerzona o zewnętrzne komponenty.

Z pomocą Avidemux poza samym konwertowaniem możemy również m.in. wykonywać proste operacje na klatkach (wklejanie, wycinanie, zamienianie) oraz nakładać na nie filtry. Wśród tych ostatnich znalazły się pozycje pozwalające na przycinanie obrazu, zmianę jego rozdzielczości, obrót o zadany kąt, nakładanie napisów, wyostrzanie obrazu i wiele, wiele więcej. Jedną z ciekawych opcji jest wbudowany kalkulator, dzięki któremu możemy ustalić jakie parametry należy zadeklarować, aby plik po konwersji zmieścił się na płytę CD, DVD itp. Z kolei użytkowników poddającym obróbce znaczne ilości plików ucieszy fakt, iż Avidemux posiada mechanizm projektów i obsługuje skrypty, które pozwalają taki proces zautomatyzować.

Avidemux pomimo olbrzymich możliwości posiada bardzo przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, który nie powinien przysporzyć problemów nawet początkującym użytkownikom.

Uwaga!

  • Najnowsze wydanie 2.7.5 kierowane jest wyłącznie do użytkowników 64-bitowych systemów operacyjnych.
Udostępnij
Avidemux 2.7.8wersja stabilna (64-bit)
Avidemuxwersja 2.7.4 (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.138 ocen
Twoja ocena:
ProducentAvidemux.org
Liczba pobrań389 440
Data aktualizacji8 mar 2021
Rozmiar pliku22.80 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKGdvHr