AndroidNarzędziaOczyszczanie systemuAvira Android Optimizer
Avira Android Optimizer ikona

Avira Android Optimizer2.9.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avira Android Optimizer to niewielka, darmowa aplikacja do czyszczenia systemu na tabletach i smartfonach. Dzięki niej możliwe jest odzyskanie miejsca zajmowanego przez dane tymczasowe, a także oczyszczenie pamięci RAM i przyśpieszenie działania urządzenia.

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze. Po jej uruchomieniu wyświetlana jest zarówno ilość wolnej pamięci wewnętrznej jak i zewnętrznej. Użytkownik może dokonać automatycznej optymalizacji działania poprzez naciśnięcie tylko jednego przycisku – jego naciśnięcie skutkuje wykonaniem wszystkich najważniejszych czynności i zwolnieniem zajmowanego miejsca. W razie potrzeby jest jednak możliwe przechodzenie do osobnych funkcji. Pierwszą z nich jest czyszczenie pamięci RAM. Program zamyka wtedy aktywne aplikacje, teoretycznie przyśpieszając urządzenie i wydłużając czas pracy na baterii. Wolna pamięć może być też lepiej wykorzystana przez inne programy.

Drugi moduł służy do zarządzania zainstalowanymi aplikacjami. Sporządza on ich listę sortowaną pod względem ilości zajmowanego miejsca, umożliwia więc szybkie odnalezienie i skasowanie tych programów, które zajmują najwięcej w pamięci. Trzeci moduł poświęcono usuwaniu danych tymczasowych np. plików buforowanych przez przeglądarki, logów i informacji diagnostycznych. Użytkownik może za jego pomocą wyczyścić te dane (bez usuwania programów), a także odnaleźć największe pliki zapisane na urządzeniu

Ostatni moduł poświęcono prywatności. Oprócz ręcznego usuwania danych cache z aplikacji umożliwia usunięcie historii przeglądanych stron, logów połączeń i danych zapisanych w schowku systemowym. Aplikacja jest udostępniana za darmo, producent przygotował ją w języku angielskim.

Kup program
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań1 535
Data aktualizacji10 sie 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Avira Android Optimizer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)