MacOSBezpieczeństwoProgramy antywirusoweAvira Free Antivirus
Avira Free Antivirus ikona

Avira Free Antivirus3.7.3.13

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avira Free Antivirus to program zabezpieczający, który ochroni Maki przed zagrożeniami skierowanymi w ich kierunku, jak również zapobiega przekazywaniu dalej zagrożeń zaprojektowanych dla systemu Windows przez pocztę elektroniczną i wymienne dyski. Dodatkowo program jest estetyczny i świetnie prezentuje się na ekranie Maka.

Avira Free Antivirus skutecznie chroni przed zagrożeniami z Sieci, jak wirusy, konie trojańskie, złośliwe programy szpiegujące i niechciane dodatki wyświetlające reklamy. Program może skanować zawartość dysku na życzenie lub w czasie rzeczywistym.

Działające w tle systemy ochronne monitorują wszystkie zapisywane i otwierane pliki, a w ustawieniach można wybrać, jakie pliki mają być skanowane. Można także zaplanować skanowania w tygodniowym harmonogramie. Avira Free Antivirus jest jednym z tych programów, które można skonfigurować, a potem o nich zapomnieć. Pomaga w tym system automatycznych aktualizacji i możliwość konfiguracji powiadomień.

Na tle innych programów chroniących Maki Avira Free Antivirus wyróżnia się nie tylko estetycznym interfejsem, ale także wysoką skutecznością przy wykrywaniu szkodliwego oprogramowania. Jest ona efektem rozbudowanej i często aktualizowanej bazy sygnatur zagrożeń. Potencjalnie niebezpieczne pliki są zabezpieczane i poddawane kwarantannie, co zapobiega rozpowszechnianiu się infekcji.

Kup program
Kup pełną wersję
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań868
Data aktualizacji16 maj 2017
Rozmiar pliku188.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Avira Free Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)