bETQVpvp
Avira Free Antivirus ikona

Avira Free Antivirus3.7.3.13

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avira Free Antivirus to program zabezpieczający, który ochroni Maki przed zagrożeniami skierowanymi w ich kierunku, jak również zapobiega przekazywaniu dalej zagrożeń zaprojektowanych dla systemu Windows przez pocztę elektroniczną i wymienne dyski. Dodatkowo program jest estetyczny i świetnie prezentuje się na ekranie Maka.

bETQVpvr

Avira Free Antivirus skutecznie chroni przed zagrożeniami z Sieci, jak wirusy, konie trojańskie, złośliwe programy szpiegujące i niechciane dodatki wyświetlające reklamy. Program może skanować zawartość dysku na życzenie lub w czasie rzeczywistym.

Działające w tle systemy ochronne monitorują wszystkie zapisywane i otwierane pliki, a w ustawieniach można wybrać, jakie pliki mają być skanowane. Można także zaplanować skanowania w tygodniowym harmonogramie. Avira Free Antivirus jest jednym z tych programów, które można skonfigurować, a potem o nich zapomnieć. Pomaga w tym system automatycznych aktualizacji i możliwość konfiguracji powiadomień.

Na tle innych programów chroniących Maki Avira Free Antivirus wyróżnia się nie tylko estetycznym interfejsem, ale także wysoką skutecznością przy wykrywaniu szkodliwego oprogramowania. Jest ona efektem rozbudowanej i często aktualizowanej bazy sygnatur zagrożeń. Potencjalnie niebezpieczne pliki są zabezpieczane i poddawane kwarantannie, co zapobiega rozpowszechnianiu się infekcji.

Udostępnij
Kup program
Kup pełną wersję
Avira Free Antivirus 3.7.3.13wersja stabilna (Mac)
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań771
Data aktualizacji16 maj 2017
Rozmiar pliku188.32 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Avira Free Antivirus ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bETQVpvB
Komentarze (0)
bETQVpwn