AndroidBezpieczeństwoMenedżery hasełAvira Password Manager

Avira Password Manager2.11

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pożegnaj się z odręcznymi notatkami, które wprowadzają chaos na twoim biurku. Skończyły się czasy, gdy trzeba było notować każde hasło i pomysł. Nie będziesz już musiał zmagać się z tworzeniem nowych lub resetowaniem starych haseł. Dzięki temu organizerowi haseł w telefonie z łatwością zaprowadzisz porządek w swoim życiu zawodowym i prywatnym.

Avira Password Manager to aplikacja ale też rozszerzenie dla różnych przeglądarek, które umożliwia bezpieczne przechowywanie haseł do każdej witryny, w której trzeba zarejestrować konto. Wszystkie one są chronione hasłem głównym, które należy ustawić na samym początku i które należy zawsze pamiętać; nie będzie można go odzyskać, jeśli się je zapomni.

Do niektórych funkcji narzędzia można uzyskać dostęp bezpośrednio z rozwijanego interfejsu rozszerzeń, ale większość z nich znajdziesz na dedykowanej stronie internetowej programu, gdzie będziesz wykonywać zaawansowane operacje na koncie. Pamiętaj, że możesz zezwolić Avira Password Manager na generowanie haseł lub po prostu stworzyć własne; rozszerzenie poinformuje Cię o sile hasła, szacując czas, jaki zajęłoby komuś jego złamanie. Możesz również dodawać notatki i przypisywać tagi do swoich haseł, dzięki czemu łatwiej je odnajdziesz.

Program Avira Password Manager działa na wielu urządzeniach i w wielu systemach operacyjnych oraz w wielu przeglądarkach.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań21
Data aktualizacji30 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)