bEpVIrGt
Avira Scout ikona

Avira Scout2016.03.07

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Avira Scout to darmowa przeglądarka stron internetowych, której autorzy skupili się przede wszystkim na ochronie danych i bezpieczeństwie użytkownika. Aplikacja została udostępniona przez firmę Avira zajmującą się tworzeniem programów antywirusowych.

bEpVIrGv

Avira Scout bazuje na kodzie źródłowym Google Chrome i wykorzystuje autorską technologię producenta, która jest zintegrowana z opisywanym narzędziem. Dzięki temu przeglądarka automatycznie blokuje zainfekowane witryny sieciowe i strony phishingowe. Kolejną istotną cechą jest zabezpieczenie danych podczas użytkowania sieci Wi-Fi w miejscach publicznych poprzez wymuszenie stron internetowych do korzystania z protokołu HTTPS podczas transmisji danych. Wszystko to jest możliwe, gdyż Avira Scout łączy się "z chmurą", gdzie znajdują się szczegółowe informacje o potencjalnie niebezpiecznych stronach WWW.

Avira Scout uniemożliwia także serwisom społecznościowym wyśledzenie informacji na temat aktywności użytkownika. Oznacza to, że po zakupie danego przedmiotu za pośrednictwem internetu (a nawet tylko przy jego wyszukaniu w Google) nie zobaczymy reklam powiązanych z tym produktem na przykład na Facebooku. Dodatkowo narzędzie samo w sobie także nie gromadzi żadnych danych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Avira Scout 2016.03.07wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAvira GmbH
Liczba pobrań48
Data aktualizacji31 mar 2016
Rozmiar pliku47.38 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Avira Scout ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEpVIrHr