AviSub2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AviSub to bezpłatne narzędzie umożliwiające wmuxowanie napisów do plików wideo. Aplikacja służy do łączenia (wgrywania) napisów w formacie SRT, SUB, TXT do filmów AVI znajdujących się na dysku twardym komputera. AviSub nie wymaga instalacji.

Korzystając z tej aplikacji, możemy połączyć pliki wideo z napisami i następnie je odtwarzać na dowolnym sprzętowym odtwarzaczu DVD lub innym urządzeniu obsługującym format DivX. AviSub oferuje niezwykle prosty i wygodny sposób na połączenie napisów z filmami zapisanymi w formacie AVI. W dodatku cały proces wmuxowania napisów do pliku wideo trwa zaledwie kilka minut. Szybkość przetwarzania danych w programie jest zależne od mocy i wydajności komputera oraz długości trwania materiału wideo.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy wczytać plik wideo i napisy, a następnie ustawić parametry napisów, czyli styl, rodzaj i wielkość czcionki, oraz odpowiedni kolor i język. Ostatnim istotnym krokiem jest wygenerowanie, czyli przetworzenie i łączenie filmu AVI z dostępnymi napisami. AviSub to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników korzystających z odtwarzaczy lub innych urządzeń, które nie obsługują dodatkowych napisów do filmów.

Udostępnij
AviSub 2.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
ProducentTrustFm
Liczba pobrań43 417
Data aktualizacji12 wrz 2012
Rozmiar pliku1.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)