WindowsArchiwumProgramy archiwalneAviSub

AviSub2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

AviSub to bezpłatne narzędzie umożliwiające wmuxowanie napisów do plików wideo. Aplikacja służy do łączenia (wgrywania) napisów w formacie SRT, SUB, TXT do filmów AVI znajdujących się na dysku twardym komputera. AviSub nie wymaga instalacji.

Korzystając z tej aplikacji, możemy połączyć pliki wideo z napisami i następnie je odtwarzać na dowolnym sprzętowym odtwarzaczu DVD lub innym urządzeniu obsługującym format DivX. AviSub oferuje niezwykle prosty i wygodny sposób na połączenie napisów z filmami zapisanymi w formacie AVI. W dodatku cały proces wmuxowania napisów do pliku wideo trwa zaledwie kilka minut. Szybkość przetwarzania danych w programie jest zależne od mocy i wydajności komputera oraz długości trwania materiału wideo.

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy wczytać plik wideo i napisy, a następnie ustawić parametry napisów, czyli styl, rodzaj i wielkość czcionki, oraz odpowiedni kolor i język. Ostatnim istotnym krokiem jest wygenerowanie, czyli przetworzenie i łączenie filmu AVI z dostępnymi napisami. AviSub to doskonałe narzędzie dla wszystkich użytkowników korzystających z odtwarzaczy lub innych urządzeń, które nie obsługują dodatkowych napisów do filmów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentTrustFm
Liczba pobrań43 737
Data aktualizacji12 wrz 2012
Rozmiar pliku1.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)