Awaria Multimedia Polska. Nie działa internet ani telewizja (aktualizacja)

Awaria Multimedia Polska. Nie działa internet ani telewizja (aktualizacja)

Awaria Multimedia Polska
Awaria Multimedia Polska
Źródło zdjęć: © Downdetector
11.08.2023 09:39, aktualizacja: 11.08.2023 12:05

Klienci należącej do Vectry sieci Multimedia Polska mogli odczuwać problemy z działaniem oferowanych usług. Użytkownicy skarżyli się na problemy z działaniem zarówno internetu, jak i telewizji. Awaria została usunięta po kilku godzinach.

Polscy klienci grupy Multimedia Polska mogą mieć problemy z korzystaniem z dostarczanych przez firmę usług. Multimedia Polska to przedsiębiorstwo, które oferuje dostęp do telewizji kablowej, internetu szerokopasmowego i mobilnego, a także telefonii oraz usług typu wideo na żądanie (VoD).

W serwisie downdetector.pl pojawiły się zgłoszenia dotyczące problemów z działaniem usług Multimedia Polska. Klienci najczęściej zgłaszają problemy z działaniem internetu. Oprócz tego skarżą się oni na niepoprawne działanie telewizji.

Z załączonej w serwisie downdetector.pl mapy wynika, że problemy najczęściej występują na terenie Trójmiasta, lecz są zgłaszane w całej Polsce, m.in. w Warszawie, Lublinie, Poznaniu czy Wrocławiu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Użytkownicy serwisu skarżą się na niewłaściwe działanie usług już od kilku dni. Z opinii internautów wynika, że internet działał wolno lub nie działał w ogóle. Jak pisze użytkownik o nicku Nymph: "Gdynia - brak internetu, od 2 dni były tragiczne spadki na prędkości. Można zwariować przy pracy zdalnej ".

Awaria Multimedia Polska. Nie działa internet

11 sierpnia 2023 r. o godz. 09:20 w serwisie downdetector.pl występowały 343 zgłoszenia dotyczące niewłaściwego działania usług dostarczanych przez Multimedia Polska. Będziemy monitorować sytuację, aby poinformować was o dalszym rozwoju sytuacji.

Aktualizacja godz. 10:00

Firma Multimedia Polska odniosła się do awarii. W jednym z komentarzy pod wpisem na Facebooku udzielono krótkiej wypowiedzi na temat aktualnego stanu usług w odpowiedzi na skargę klienta: "Nasi technicy pracują już nad usunięciem usterki. Przepraszamy za niedogodności".

Aktualizacja godz. 10:11

Stan usług Multimedia Polska wydaje się poprawiać. Liczba zgłoszeń w serwisie downdetector.pl spadła i na godz. 10:11 ich liczba wynosi 277. Nie jest to jednak równoznaczne z całkowitym usunięciem awarii.

Aktualizacja godz. 11:55

Liczba zgłoszeń dotyczących awarii usług Multimedia Polska wyraźnie spada. Można się więc spodziewać, że usterka została usunięta, w związku z czym telewizja i internet dostarczane przez firmę powinny działać już bez większych problemów.

Karol Kołtowski, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (33)