Awaria UPC. Brak internetu w Warszawie, Krakowie i nie tylko (aktualizacja)

Awaria UPC. Brak internetu w Warszawie, Krakowie i nie tylko (aktualizacja)

Awaria internetu UPC
Awaria internetu UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
25.05.2021 21:31

UPC zmaga się z awarią internetu - wynika ze zgłoszeń w serwisie downdetector. Jak donoszą klienci UPC w raportach, problemy z dostępem do sieci zaczęły się tuż przed godziną 21:00.

Użytkownicy UPC nie mają miłego wieczoru. Jak wynika z licznych zgłoszeń trafiających do sieci, trwa poważna awaria, w wyniku której nie mają dostępu do internetu. W chwili pisania niniejszego tekstu, do serwisu downdetector spłynęło już ponad 2700 raportów.

Problemy z internetem UPC dotyczą większości dużych miast w kraju. Zgłoszenia spłynęły już między innymi z Warszawy, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Szczecina czy Bydgoszczy. W tej chwili trudno powiedzieć, jak długo potrwają problemy i czy uda się je rozwiązać jeszcze dziś.

Trwa awaria internetu UPC
Trwa awaria internetu UPC© downdetector

Co ciekawe, niektórzy komentujący awarię klienci UPC piszą, że awarię internetu poprzedził brak telewizji. Ze statystyk zgłoszeń wynika jednak, że znakomita większość skarży się jedynie na brak internetu. Co ciekawe, awaria UPC zaczęła się niewiele po równie poważnej awarii Facebooka, Messengera i Instagramu.

Aktualizacja, 26 maja (godz. 8:08)

Jak wynika z informacji w serwisie downdetector, usterka UPC ostatecznie została rozwiązana około północy, a raporty o problemach przestały spływać przed godziną 1:00.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:dobreprogramy
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (67)