UPC zmaga się z awarią internetu - wynika ze zgłoszeń w serwisie downdetector. Jak donoszą klienci UPC w raportach, problemy z dostępem do sieci zaczęły się tuż przed godziną 21:00.

bEUsrPAR

Użytkownicy UPC nie mają miłego wieczoru. Jak wynika z licznych zgłoszeń trafiających do sieci, trwa poważna awaria, w wyniku której nie mają dostępu do internetu. W chwili pisania niniejszego tekstu, do serwisu downdetector spłynęło już ponad 2700 raportów.

Problemy z internetem UPC dotyczą większości dużych miast w kraju. Zgłoszenia spłynęły już między innymi z Warszawy, Krakowa, Lublina, Wrocławia, Szczecina czy Bydgoszczy. W tej chwili trudno powiedzieć, jak długo potrwają problemy i czy uda się je rozwiązać jeszcze dziś.

Trwa awaria internetu UPC
Źródło zdjęć: © downdetector
Trwa awaria internetu UPC

Co ciekawe, niektórzy komentujący awarię klienci UPC piszą, że awarię internetu poprzedził brak telewizji. Ze statystyk zgłoszeń wynika jednak, że znakomita większość skarży się jedynie na brak internetu. Co ciekawe, awaria UPC zaczęła się niewiele po równie poważnej awarii Facebooka, Messengera i Instagramu.

bEUsrPAT

Aktualizacja, 26 maja (godz. 8:08)

Jak wynika z informacji w serwisie downdetector, usterka UPC ostatecznie została rozwiązana około północy, a raporty o problemach przestały spływać przed godziną 1:00.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Komentarze (67)
bEUsrPBP