Awaria usług Vectra. Nie działa telewizja i internet (aktualizacja)

Awaria usług Vectra. Nie działa telewizja i internet (aktualizacja)

Awaria usług Vectra
Awaria usług Vectra
Źródło zdjęć: © downdetector
16.10.2023 13:06, aktualizacja: 16.10.2023 13:50

Klienci firmy Vectra skarżą się na problemy z działaniem świadczonych przez nią usług. Pojawiają się kolejne zgłoszenia, które dotyczą problemów z działaniem telewizji i internetu.

Jeden z większych dostawców internetu w Polsce, firma Vectra, zmaga się z awarią. Klienci Vectry skarżą się na niedziałające usługi. Wśród problemów wymieniane są zarówno te, które dotyczą internetu stacjonarnego, jak i telewizji. 16 października 2023 r. o godz. 12:45 w serwisie downdetector.pl pojawiło się 270 zgłoszeń dotyczących niepoprawnego działania usług Vectry.

Zgłoszenia na temat problemów z działaniem usług firmy Vectra pochodzą z całego kraju. Najwięcej jest ich na Śląsku, w Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście. Na opublikowanej w serwisie downdetector.pl mapie widać jednak też zgłoszenia pochodzące z mniejszych miast, jak na przykład Legnica czy Radom.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

W tej chwili firma Vectra nie odniosła się do awarii usług w swoich mediach społecznościowych. Nie mamy zatem informacji na temat spodziewanego czasu usunięcia usterki, a także na temat przyczyny jej wystąpienia. Będziemy monitorować sytuację i postaramy się podać tu dodatkowe informacje, jeśli tylko zostaną one udostępnione.

Aktualizacja godz. 13:50

Wygląda na to, że awaria usług Vectry, choć obszerna, nie trwała zbyt długo. Przed godziną 14:00 16 października 2023 r. wyraźnie spadła liczba zgłoszeń dotyczących problemów z działaniem internetu i telewizji.

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)