Axialis IconWorkshop ikona

Axialis IconWorkshop6.91

Strona głównaWindowsGrafikaTworzenie ikonAxialis IconWorkshop
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Axialis IconWorkshop to profesjonalne oprogramowanie służące do tworzenia i modyfikowania różnych formatów ikon. Aplikacja może służyć również do zarządzania i konwertowania elementów graficznych na komputerze, a także dzięki wbudowanym narzędziom, umożliwia wykonywanie wielu innych czynności.

Za pomocą programu możemy edytować istniejące ikony lub tworzyć własne elementy graficzne w różnych rozmiarach: 16x16, 24x24, 32x32, 48x48, 64x64, 72x72, 80x80, 96x96 i 256x256. Oprócz tego aplikacja umożliwia hurtowe tworzenie ikon w trybie wsadowym, a także pozwala na dodawanie efektu przezroczystości i innych niezbędnych filtrów ulepszających wygląd poszczególnych ikon.

Axialis IconWorkshop modyfikuje i konwertuje elementy graficzne do różnych formatów bez utraty ich jakości oraz bez większych problemów radzi sobie z wyodrębnianiem ikon z następujących plików EXE, CPV, DRV, OCX, DLL czy ICO. Po za tym program oferuje zaawansowany edytor graficzny do automatycznego tworzenia ikon z dowolnych elementów graficznych (tapety, miniatury itp.).

Oprócz tego znajdziemy w nim wbudowaną i wygodną w obsłudze wyszukiwarkę plików graficznych przechowywanych na dysku twardym, a także gotowe szablony i wtyczki dla innych programów graficznych. Użytkownicy mogą importować pliki PSD wraz z warstwami utworzonymi w programie Adobe Illustrator lub Photoshop.

Uwaga!

  • Axialis IconWorkshop dostępny jest w wersji próbnej i pozwala na 30 dni darmowego testowania.
Udostępnij
Axialis IconWorkshop 6.91wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.25 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 452
Data aktualizacji10 sie 2016
Rozmiar pliku38.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Axialis IconWorkshop ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Komentarze (4)