AndroidMultimediaNagrywanie pulpituAZ Screen Recorder - No Root
AZ Screen Recorder - No Root ikona

AZ Screen Recorder - No Root6.1.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AZ Screen Recorder - No Root to przydatne narzędzie do nagrywania obrazu z ekranu naszego urządzenia. Pozwala w prosty sposób tworzyć klipy prezentujące konkretne aplikacje czy też części systemu.

Co bardzo ważne, aplikacja do działania nie wymaga uprawnień roota. Niestety będzie działała jedynie z Androidem 5.0 i nowszym. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawi się podręczne menu, które pozwoli rozpocząć nagrywanie, bądź też zrobić zrzut ekranu. Jakość nagrania, prędkość, orientację, bit-rate czy też dostęp do dźwięku ustalimy z poziomu ustawień.

Opcji konfiguracji jest sporo i pozwolą dopasować nagrywane wideo do naszych potrzeb i możliwości urządzenia. Aplikacja zapisuje filmy w pamięci telefonu, bądź tabletu, niestety nie wspiera kart pamięci. Materiał możemy obejrzeć i udostępnić za pomocą programów w menu udostępniania.

Wszystkie najważniejsze opcje w AZ Screen Recorder dostępne są za darmo. Za premium musimy dodatkowo zapłacić. Aplikacja sprawdza się przede wszystkim jako narzędzie do nagrywania krótkich sekwencji z obrazem z naszego urządzenia.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentHecorat
Liczba pobrań3 928
Data aktualizacji21 lut 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
AZ Screen Recorder - No Root ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)