bEijwuWd
AZ Screen Recorder - No Root ikona

AZ Screen Recorder - No Root5.8.17

Strona głównaAndroidMultimediaNagrywanie pulpituAZ Screen Recorder - No Root
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

AZ Screen Recorder - No Root to przydatne narzędzie do nagrywania obrazu z ekranu naszego urządzenia. Pozwala w prosty sposób tworzyć klipy prezentujące konkretne aplikacje czy też części systemu.

bEijwuWf

Co bardzo ważne, aplikacja do działania nie wymaga uprawnień roota. Niestety będzie działała jedynie z Androidem 5.0 i nowszym. Po jej uruchomieniu na ekranie pojawi się podręczne menu, które pozwoli rozpocząć nagrywanie, bądź też zrobić zrzut ekranu. Jakość nagrania, prędkość, orientację, bit-rate czy też dostęp do dźwięku ustalimy z poziomu ustawień.

Opcji konfiguracji jest sporo i pozwolą dopasować nagrywane wideo do naszych potrzeb i możliwości urządzenia. Aplikacja zapisuje filmy w pamięci telefonu, bądź tabletu, niestety nie wspiera kart pamięci. Materiał możemy obejrzeć i udostępnić za pomocą programów w menu udostępniania.

Wszystkie najważniejsze opcje w AZ Screen Recorder dostępne są za darmo. Za premium musimy dodatkowo zapłacić. Aplikacja sprawdza się przede wszystkim jako narzędzie do nagrywania krótkich sekwencji z obrazem z naszego urządzenia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentHecorat
Liczba pobrań3 415
Data aktualizacji30 maj 2021
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
AZ Screen Recorder - No Root ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEijwuWK
bEijwuXb