Azureus Vuze Leap ikona

Azureus Vuze Leap2.6.0.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Azureus Vuze Leap to w dużym stopniu uproszczona wersja popularnego klienta sieci P2P, pozwalającego w łatwy sposób pobierać z Internetu dane (oprogramowanie, multimedia, grafikę) udostępniane przez innych użytkowników.

Program z pewnością zadowoli większość początkujących osób, oczekujących od rozwiązań tego typu maksymalnej prostoty obsługi i konfiguracji. Jego możliwości zostały okrojone niemalże do minimum przez co aplikacja jest również szybka oraz zużywa niewielkie partie zasobów systemowych.

Poza wbudowaną wyszukiwarką danych z opcją filtrowania wyników Vuze Leap nie oferuje w zasadzie żadnych dodatkowych funkcji. Po odnalezieniu żądanego pliku użytkownik może rozpocząć jego pobieranie, obserwować postęp pobierania poszczególnych plików na liście oraz odtworzyć wybrane z użyciem zewnętrznego oprogramowania.

Podobnie jak w przypadku dostępnych funkcji tak również liczba oferowanych opcji konfiguracyjnych została ograniczona do niezbędnego minimum. Do dyspozycji użytkownika pozostaje opcja definiowania programu jako domyślnego klienta torrent oraz czy ma być on uruchamiany wraz z systemem, lokalizacji, w której będą zapisywane pobierane dane, a także limitowania transferu przychodzącego i wychodzącego.

Udostępnij
Azureus Vuze Leap 2.6.0.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań4 401
Data aktualizacji5 gru 2016
Rozmiar pliku1.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Azureus Vuze Leap ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)