WindowsGryZręcznościoweB.A.L.L.O 1.0.1.5

B.A.L.L.O 1.0.1.5

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B.A.L.L.O to jedna z bardziej wymagających zręcznościówek znajdujących się w dziale "Po godzinach". Jest ona prawdziwym sprawdzianem dla miłośników tego właśnie gatunku. To gra typu "na dwie ręce", toteż umiejętność synchronizacji kilku czynności jednocześnie będzie miała priorytetowe znaczenie dla osiąganych wyników.

Fabuła gry nie została przesadnie rozbudowana, ale to na pewno nie przeszkodzi w dobrej zabawie. Naszym celem jest doprowadzenie małej, zawieszonej na linie kulki do wyznaczonego punktu. W każdym z kolejnych układów droga jaką mamy do przebycia staje się coraz trudniejsza. Aby rozpocząć grę należy rozbujać zawieszoną na linie kulkę przy pomocy klawiszy "a" i "d". Należy jednak robić to tak, by nie rozbić się o otaczające nas zewsząd skalne ściany. Klawiszami "w" i "s" określamy długość liny i jednocześnie lewym przyciskiem myszy wybieramy miejsce kolejnego przymocowania jej do ściany. Wszystko to po to, by móc poruszać się po skalnym labiryncie. Oprawa gry pod względem graficznym jak i dźwiękowym nie powala, ale tu przecież nie o to chodzi. Niejednokrotnie gracz jest tak skupiony na manewrach w ciasnych korytarzach, że nie przywiązuje wagi do otoczenia. Mimo wszystko autorzy gry przygotowali małą niespodziankę w formie update'u szaty graficznej. Należy jedynie podmienić zawartość katalogów "Levels" i "Textures". W grze prócz elementów zręcznościowych występują aspekty logiczne. Grając w B.A.L.L.O niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować. Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować w ułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwego rozwiązania okażą się kluczem do sukcesu.

Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań12 560
Data aktualizacji5 sie 2005
Rozmiar pliku8.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)