bEJlfbWt

B.A.L.L.O 1.0.1.5

Strona głównaWindowsGryZręcznościoweB.A.L.L.O 1.0.1.5
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B.A.L.L.O to jedna z bardziej wymagających zręcznościówekznajdujących się w dziale "Po godzinach". Jest ona prawdziwymsprawdzianem dla miłośników tego właśnie gatunku. To gra typu "nadwie ręce", toteż umiejętność synchronizacji kilku czynnościjednocześnie będzie miała priorytetowe znaczenie dla osiąganychwyników.

bEJlfbWv

Fabuła gry nie została przesadnie rozbudowana, ale to na pewnonie przeszkodzi w dobrej zabawie. Naszym celem jest doprowadzeniemałej, zawieszonej na linie kulki do wyznaczonego punktu. W każdymz kolejnych układów droga jaką mamy do przebycia staje się coraztrudniejsza. Aby rozpocząć grę należy rozbujać zawieszoną na linie kulkę przypomocy klawiszy "a" i "d". Należy jednak robić to tak, by nierozbić się o otaczające nas zewsząd skalne ściany. Klawiszami "w" i"s" określamy długość liny i jednocześnie lewym przyciskiem myszywybieramy miejsce kolejnego przymocowania jej do ściany. Wszystkoto po to, by móc poruszać się po skalnym labiryncie. Oprawa gry pod względem graficznym jak i dźwiękowym nie powala, aletu przecież nie o to chodzi. Niejednokrotnie gracz jest takskupiony na manewrach w ciasnych korytarzach, że nie przywiązujewagi do otoczenia. Mimo wszystko autorzy gry przygotowali małąniespodziankę w formie update'uszaty graficznej. Należy jedynie podmienić zawartość katalogów"Levels" i "Textures". W grze prócz elementów zręcznościowych występują aspekty logiczne.Grając w B.A.L.L.O niejednokrotnie przyjdzie nieźle pogłówkować.Dodatkowo szereg strategicznych decyzji trzeba będzie podejmować wułamku sekundy. Refleks i umiejętność szybkiego wyboru właściwegorozwiązania okażą się kluczem do sukcesu.

Udostępnij
B.A.L.L.O 1.0.1.5 nullwersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
2.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena:
Liczba pobrań12 560
Data aktualizacji5 sie 2005
Rozmiar pliku8.81 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEJlfbXr