WindowsAkcesoriaKompresory plikówB1 Free Archiver
B1 Free Archiver ikona

B1 Free Archiver1.7.122

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B1 Free Archiver to bezpłatne narzędzie do tworzenia archiwów danych, które jest niezwykle proste w obsłudze i adresowane nawet do mniej doświadczonych użytkowników.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez B1 Free Archiver znajdziemy: b1, zip, jar, xpi, rar, 7z, arj, bz2, cab, deb, gzip, tgz, iso, lzh, lha, lzma, rpm, tar, xar, z, dmg i inne. Warto dodać, że format pliku b1 jest formatem całkowicie darmowym (open source) – może być wykorzystywany w celach prywatnych i komercyjnych. Wszystkie niezbędne pliki są dostępne na oficjalnej stronie producenta.

B1 Free Archiver został wyposażony w ulepszony algorytm kompresowania danych, który sprawia, że archiwa powstają dużo szybciej niż przy wykorzystaniu klasycznej kompresji LZMA. Narzędzie robi użytek z 256-bitowego algorytmu szyfrowania danych AES, co sprawia, że bez posiadania hasła żaden użytkownik nie będzie w stanie wyodrębnić i odczytać plików znajdujących się w danej paczce.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 378
Data aktualizacji29 kwi 2016
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
B1 Free Archiver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)