B1 Free Archiver ikona

B1 Free Archiver1.7.122

WindowsAkcesoriaKompresory plikówB1 Free Archiver
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

B1 Free Archiver to bezpłatne narzędzie do tworzenia archiwów danych, które jest niezwykle proste w obsłudze i adresowane nawet do mniej doświadczonych użytkowników.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez B1 Free Archiver znajdziemy: b1, zip, jar, xpi, rar, 7z, arj, bz2, cab, deb, gzip, tgz, iso, lzh, lha, lzma, rpm, tar, xar, z, dmg i inne. Warto dodać, że format pliku b1 jest formatem całkowicie darmowym (open source) – może być wykorzystywany w celach prywatnych i komercyjnych. Wszystkie niezbędne pliki są dostępne na oficjalnej stronie producenta.

B1 Free Archiver został wyposażony w ulepszony algorytm kompresowania danych, który sprawia, że archiwa powstają dużo szybciej niż przy wykorzystaniu klasycznej kompresji LZMA. Narzędzie robi użytek z 256-bitowego algorytmu szyfrowania danych AES, co sprawia, że bez posiadania hasła żaden użytkownik nie będzie w stanie wyodrębnić i odczytać plików znajdujących się w danej paczce.

Uwaga!

  • Podczas instalacji kreator proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych składników. Nie są one wymagane do poprawnego działania programu i nie zalecamy ich instalacji.
Udostępnij
B1 Free Archiver 1.7.122wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 290
Data aktualizacji29 kwi 2016
Rozmiar pliku0.66 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
B1 Free Archiver ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)