AndroidEdukacja i naukaInne języki obceBabbel – nauka języków obcych
Babbel – nauka języków obcych ikona

Babbel – nauka języków obcych21.47.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Babbel - nauka języków obcych to aplikacja, dzięki której możemy nauczyć się angielskiego i niemieckiego od podstaw lub też doskonalić znajomość tych języków.

Babbel - nauka języków obcych wykorzystuje funkcję rozpoznawania mowy, co sprawia, że nauczymy się nie tylko jak pisać rozmaite słowa i całe wyrażenia, ale także poznamy wymowę poszczególnych wyrazów. Nie są to jednak wyłącznie pojedyncze słowa wyrwane z kontekstu, ale całe wypowiedzi stosowne w codziennym życiu. Podczas tworzenia własnego konta możemy nawet zadecydować, czy chcemy uczyć się języka ze względu na obowiązki służbowe, do szkoły czy też postanowiliśmy sięgnąć po opisywaną aplikację z innych powodów.

W odróżnieniu od lekcji prowadzonych na kursach językowych, podczas których musimy zarezerwować sporo czasu, Babbel nie wymaga aż takiego poświęcenia, bo tutaj jedna sesja trwa raptem dziesięć, maksymalnie piętnaście minut. Kwadrans można wygospodarować chociażby w kolejce u lekarza, podczas jazdy autobusem czy też w trakcie przerwy na lunch. Poza tym lekcje zaprojektowano w taki sposób, by jak najwięcej informacji przedostało się do pamięci długotrwałej użytkownika.

Uwaga!

  • Pierwsza lekcja jest dostępna za darmo! Chcąc kontynuować naukę trzeba zakupić odpowiedni pakiet (np. miesiąc nauki języka angielskiego kosztuje 44,99 złotych, ale jeśli zdecydujemy się nabyć roczny abonament, to zapłacimy 19,99 złotych miesięcznie).
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBabbel
Liczba pobrań126
Data aktualizacji15 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Babbel – nauka języków obcych ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)