WindowsArchiwumProgramy archiwalneBaby Diary

Baby Diary2.5.563

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baby Diary to rozbudowana, multimedialna odmiana pamiętników z pierwszego okresu życia dziecka.

Umożliwia odnotowywanie wszelkiego rodzaju informacji począwszy od pierwszych tygodni ciąży (badania USG, stan ciężarnej mamy itp.) do dowolnego momentu życia dziecka, włączając w to informacje związane z rozwojem pociechy (wzrost, waga, obwód główki, pierwsze uśmiechy, kroki, słowa itp.). Co ważne program prezentuje wykresy rozwoju dziecka na siatkach centylowych co pozwala kontrolować prawidłowy rozwój. Oczywiście program umożliwia wprowadzanie fotografii, filmów oraz dźwięków. Dzięki Baby Diary nie sposób zapomnieć o okazjach i imprezach okolicznościowych związanych z maluchem.

Niewątpliwie systematyczne wprowadzanie informacji do programu może w przyszłości być bardzo cenną pamiątką, zwłaszcza że zapiski można w ciekawej formie wydrukować.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
ProducentAktisoft
Liczba pobrań2 637
Data aktualizacji5 paź 2010
Rozmiar pliku4.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)