AndroidDomInne programy dla domuBaby Szum
Baby Szum ikona

Baby Szum1.8.9

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baby Szum to dość nietypowa, ale jak się może okazać bardzo przydatna aplikacja skierowana dla młodych rodziców i opiekunów.

Uspokojenie małego dziecka może być nie lada problemem, który można rozwiązać poprzez włączenie odkurzacza lub suszarki. Takie dźwięki sprawiają, że maluch przestaje płakać, a ukołysanie go do snu jest dużo łatwiejsze. Jeśli nie chcemy jednak włączać prawdziwych urządzeń, możemy zainstalować aplikację Baby Szum, gdzie znajdziemy rozmaite dźwięki (np. wspomnianego już odkurzacza czy suszarki, ale nie tylko, bo również samochodu, pralki, deszczu czy też jadącego pociągu).

Korzystanie z programu jest bardzo proste. Wystarczy kliknąć dowolną ikonę, by aplikacja zaczęła generować dźwięk. Wciskając przycisk „stop” rozpocznie się 30-sekundowe odliczanie w trakcie którego szum będzie stopniowo wyciszany, aż w końcu zostanie całkowicie wyłączony (dwukrotne skorzystanie z tego przycisku spowoduje natychmiastowe wyłączenie szumu). Możemy również zwiększyć czas generowania szumu o 10 minut poprzez skorzystanie z ikony zegara znajdującej w lewym dolnym rogu ekranu.

Warto dodać, że Baby Szum jest w pełni darmowym programem, który nie zawiera reklam czy też mikropłatności.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań440
Data aktualizacji16 lis 2023
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Baby Szum ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)