bDXPreBN
Back4Sure ikona

Back4Sure3.7.5.1

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Back4Sure to darmowe narzędzie pozwalające na tworzenie kopii zapasowych wybranych plików i folderów znajdujących się na dysku twardym naszego komputera.

bDXPreBP

Dyski twarde bywają zawodne, a po ich awarii okazuje się, że jedyną szansą na odzyskanie potrzebnych dokumentów, zdjęć czy filmów jest skorzystanie z usług profesjonalnych firm zajmujących się wykonywaniem takich operacji. Wiąże się to rzecz jasna ze sporymi kosztami, dlatego też warto tworzyć kopie zapasowe najważniejszych plików we własnym zakresie. Na przykład przy użyciu programu Back4Sure.

Back4Sure nie może pochwalić się nowoczesnym interfejsem użytkownika, ale mimo to jest on bardzo czytelny i łatwy w obsłudze (przypomina nieco Eksplorator Windows). Jednym kliknięciem możemy zaznaczyć pliki lub foldery, jak również skorzystać z licznych filtrów, by "wyłączyć" niektóre dokumenty na podstawie ich wielkości czy formatu.

Warto dodać, że aplikacja umożliwia także kompresowanie danych (opcja przydaje się, gdy dysponujemy ogromną biblioteką plików, która zajmuje zbyt dużo miejsca), pozwala na wybranie ścieżki docelowej zapisu kopii zapasowej i oferuje możliwość śledzenia przebiegu operacji wykonywania kopii zapasowej w logach programu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Back4Sure 3.7.5.1wersja stabilna (32-bit)
Back4Sure 3.7.5.1wersja stabilna (64-bit)
Back4Surewersja portable (32-bit)
Back4Surewersja portable (64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentUlrich Krebs
Liczba pobrań537
Data aktualizacji26 lut 2019
Rozmiar pliku3.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Back4Sure ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXPreCu
bDXPreCL