bDXPkHbF
Backup4all ikona

Backup4all9.0.261

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Backup4all to program do tworzenia kopii zapasowych plików zapisanych na dysku twardym komputera z systemem operacyjnym Windows, który z powodzeniem znajdzie swoje zastosowanie wśród prywatnych użytkowników, jak i małych firm.

bDXPkHbH

Tak, jak inne programy do tworzenia kopii zapasowych, tak i Backup4all został stworzony z myślą o użytkownikach, którzy przechowują na swoim pececie cenne pliki (dokumenty, zdjęcia, itp.). Narzędzie chroni je przed całkowitą lub częściową utratą, sukcesywnie przygotowując kopie zapasowe, które mogą być zarchiwizowane do pliku w formacie ZIP, dzięki czemu zajmują mniej miejsca na dysku twardym komputera. W przypadku, gdy mowa o naprawdę istotnych plikach, istnieje również opcja zabezpieczenia danych przy wykorzystaniu funkcji szyfrowania.

Nie trzeba jednak umieszczać kopii zapasowej stworzonej przez Backup4all na dysku twardym. Można ją przechowywać "w chmurze" za pośrednictwem takich usług, jak Amazon S3 czy Microsoft Azure, umieścić na dowolnym serwerze FTP lub nagrać na płytę CD, DVD lub Blu-Ray, a nawet na urządzeniu pamięci masowej USB.

Backup4all pozwala na zautomatyzowanie tworzenia kopii zapasowej, oszczędzając czas użytkownika. Narzędzie można skonfigurować tak, by po zakończeniu wykonania operacji poinformowało o tym fakcie, wysyłając wiadomość na pocztę elektroniczną. To przydatna opcja, bowiem dowiemy się wówczas, czy wykonywanie zadania zakończyło się sukcesem, czy też program napotkał błędy.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 30 dni.
Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Backup4all 9.0.261wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
2.03 oceny
ProducentSoftland
Liczba pobrań402
Data aktualizacji6 maj 2021
Rozmiar pliku137.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Backup4all ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXPkHcm
bDXPkHcD