iOSGryLogiczne i karcianeBad Piggies
Bad Piggies ikona

Bad Piggies2.4.390

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Bad Piggies to kolejna po Angry Birds niewielka, acz bardzo popularna gra stworzona przez studio Rovio. Tym razem, zamiast strzelać rozzłoszczonymi ptakami, naszym zadaniem jest zbudowanie i pokierowanie bardzo nietypowymi wehikułami, dzięki którym doprowadzimy niegrzeczne świnki do końca etapu.

Gra stanowi niesamowitą gratkę dla fanów tytułów takich jak The Incredible Machine. Same wehikuły składają się natomiast z najróżniejszych części, takich jak: elementy główne, osłony drewniane lub stalowe, opony, zarówno z napędem jak i bez i o różnej wytrzymałości, najróżniejsze elementy napędowe np. wiatraki, sprężone gazy oraz silniki. Nie zabrakło również innych, specyficznych elementów układanki takich jak dynamit, sprężyny czy ochraniacze.

Wehikuł wraz z dalszymi etapami musi przebyć coraz trudniejszą drogę, czasami wystarczy doprowadzić do tego, aby świnka „doleciała” na koniec etapu, nawet bez etapu. Gra zawiera swoistą książkę-samouczek, opisującą działanie poszczególnych modułów, a także możliwość skorzystania z pomocy świnki-fachowca, który złoży wehikuł za nas. Gra nie posiada darmowej wersji próbnej.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań257
Data aktualizacji24 sty 2024
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Bad Piggies ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)