Baidu Cleaner ikona

Baidu Cleaner6.0.4.144331 Beta

WindowsNarzędziaNarzędzia systemoweBaidu Cleaner
zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Baidu Cleaner to aplikacja do oczyszczania i optymalizowania pracy systemu Windows. Dzięki niej pozbędziemy się z dysku twardego niepotrzebnych plików i zwolnimy zajmowane przez nie miejsce. Aplikacja pozwala ponadto na ochronę prywatności użytkownika, czyszczenie pamięci, a także zarządzanie elementami startowymi i zainstalowanym oprogramowaniem.

Praca programu opiera się na wykorzystaniu chmury producenta, która pozwala na skanowanie komputera i znalezienie zbędnych plików. Baidu Cleaner wyszukuje archiwalne logi systemowe, bufor miniaturek i fontów, pliki tymczasowe, stare dane zainstalowanych przeglądarek internetowych, odtwarzaczy multimedialnych i innych aplikacji. Skanowanie pozwala również na wyszukiwanie zbędnych wpisów w rejestrze systemowym i ich usunięcie. Dostępny w aplikacji moduł odpowiedzialny za ochronę prywatności nie jest domyślnie uruchomiony – dzięki niemu użytkownik może szybko usunąć dane przeglądanych stron internetowych, odtwarzanych filmów, wykorzystania pakietu biurowego i innych aplikacji, a nawet składników systemowych.

Baidu Cleaner instaluje w systemie specjalny monitor, który aktywnie skanuje zmiany i przypomina użytkownikowi o konieczności czyszczenia. Pozwala on na monitorowanie kosza, pozostałości po odinstalowanych aplikacjach, a także nowych wpisach w autostarcie systemowym. Monitor też może zostać wyłączony w opcjach aplikacji. Wśród dodatkowych narzędzi dostępna jest wyszukiwarka dużych plików i menadżer zainstalowanego oprogramowania, dzięki któremu można je usunąć wraz ze wszystkimi pozostałościami. Dodatkową zaletą jest menadżer uruchamiania, poprzez który można dowolnie konfigurować uruchamiane wraz z systemem aplikacje i ich usługi, zadania realizowane przez usługi systemu Windows, a także zaplanowane czynności. Aplikacja jest udostępniana za darmo, jej interfejs jest dostępny w języku angielskim.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.79 ocen
Twoja ocena
ProducentBaidu Limited
Liczba pobrań4 134
Data aktualizacji27 lut 2015
Rozmiar pliku0.76 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Baidu Cleaner ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)